Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul-Ankara tren yolculuğu hakkında birkaç soru

sandalye

Öne çıkan mesajlar

Şimdi okulumuzda bir kulübümüz var, ay sonunda Anıtkabir gezisi düzenlemek istiyoruz.

Okuldan maddi bir desteğimiz yok. Ayrıca daha önce hiç trene binmedim konu hakkında hiçbir fikrim yok o yüzden.

Şimdi dediğim gibi istanbuldan trene binip ankarada inmek istiyoruz.

-Direk hat var mı, yoksa aktarma mı yapmamız gerekiyor?

-Otobüs koltuğu gibi olan vagonların kullanmayı daha uygun gördüm, gidiş- dönüş ücreti nedir?

- Yolculuk kaç saat?

- Tren kalkış saati nereden öğrenebilirim?

- Trende boş yer bulma sıkıntımız olur mu, kaç gün önceden biletimizi almalıyız?

Demiryollarının sitesini önermeyin bakındım bulamadım pek birşey size sormamın amacıda bu.

Ve konu hakkında yardımını dokunacağını düşündüğünüz bir öneri fikir bilgi varsa, paylaşırsanız sevinirim.

Teşekkür ederim şimdiden.

Mühtemelen gezide 20-40 kişi arası birşey olucaz.
Sosyal ağlarda paylaş

aktarma yapmak gerekmiyor,en rahatı ve hızlısı fatih ekspresi diye biliyorum haftanın hergunu var.yolculuk 5 saat suruyor fıyatlar dıger trenlerın 2 katıydı en son.diğer ekspresdeki trenlerle gidrim dersen Kilometrik olduğu için yolculuk 10 saati buluyor.ben sadece bir kere gitmiştim fena değildi.diğer trenleri hiç denemedim tabi
Sosyal ağlarda paylaş

eskisehirden ankaraya hızlı tren var ona aktarmalı alın daha cabuk gidersiniz istanbul esk arası 5 saat ordan ankara 1bucuk hızlı trenle 7 saate gidersiniz dogu ekspresi hariç güzel tren ztn ucuz tcddnin siteye gir herseyi ögrenirsin bide ögrenci gruplarına indirim oluyo sanırım 20 kişi fazlasınamı ne öyle biseyde vardı sen bi tcddye gir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...