Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne zaman çiftleşirler ?

Zagg

Öne çıkan mesajlar

Hayırlı bir helal süt emmiş bir temiz aile kızı bulamadık :P bulsak çiftleştirecede bulduğumuz dişiler ya çok ufak (8 aylık) yada dişi sahipleri verecekleri kimse bulamıyacakları korkusu ile çiftleştirmekten kaçınıyorlar bana verseler bütün yafrularını onada razıyım maksat Çakır rahatlasın :P dün bir rot a sulandı :P görmeniz lazımdı ya yarıldım gülmekten anlatmakla olacak olsa anlatacamda yok öle bişi ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
hayır başka hayvanlarlada daha doğrusu köpeklerlede çiftleştirebilirsin. o zaman çok farklı özelliklere ve karaktere sahip yavrular çıkar. kırma deriz biz onlara :)[signature][hline]===> orc_lord <===
orc_lord in melancholy (day 17)
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet
PLAYINGARENA
*Kuşu öldüğü için üzgündür*

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
pek sanmıyorum. mesela pitbull'lar çeşitli köpeklerin çiftleşmesi ile oluşturulmuş bi ırk..[signature][hline]===> orc_lord <===
orc_lord in melancholy (day 17)
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet
PLAYINGARENA
*Kuşu öldüğü için üzgündür*

Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle kirma yapmak cok sakinca bir islemdir..
ortaya cikan kopek cok sevimli bir kopek olabilir ancak genetiginde problemler olur, ileride kanser olma ihtimali artar ve cesitli hastaliklar, problemler ortaya cikar.
Ama hep kirma da boyle olacak diye birsey yok. Riskli bir islem..
kopeklerde 1 yas altinda ciftlestirilmez, zaten kopekler senede 2 kez adet gorurler ve ciftlestirme zamani adetin 2 haftasindadir. Genelde kopegin 3. adetinden itibaren ciftlestirme yapilabilir.
Kopek yavrularinin sayisi cok degiskendir. Genelde meme sayisi kadar kopek olmasi gerekir ancak bazilari olur yada baska problemler cikar. Meme sayisinin 3/4'u kadar yavru olur yani..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...