Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cari açık cartlamış

SenariouS

Öne çıkan mesajlar

huun said:

kithnos_1 said:

Edit : Bu konunun altına yazma sebebim ; ulan bu mevzu da dahil , hiçbir objektif incelenen veri iyiye gitmezken , 2050 de bütün dünyaya rage atıcak kadar güçlü olucaz oğğğlum hikayelerine nasıl varabiliyorlar anlamadım :)

1 tane de mi yok? vardır bence, iyi bak sen.

Ben ne bakıcam , karşılaştıklarımdan o yönde olan yok . varsa bildiğin koy bakalım . Saçma istatistikler getirme ama , döviz 1.3 TL iken baz alınmış , kişi başı gelir rakamları gibi olmasın.
Şişirme veriler.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk aklıma gelenler
ihracat hacmi
sanayide büyüme
ekonomik büyüme
bankacılık sektörünün düzelmesi

akp hükümetine her yönden giydirebilirsiniz ama ekonomi politkalarını o kadar kolay eleştiremezsiniz. özelleştirme politikasına milliyetçi yaklaşabilirsiniz mesela anlarım, ya da yolsuzluklar konusunda da eleştirebilirsiniz ama bundan önceki hükümetlerin yapamadıklarını yaptı maalesef. maalesef çünkü bu ülkede kim iktidar olursa olsun orta sınıftan zengin çıkarmaya çalışmadı, üstüne çullandıkça çullandı. bu adamlar kendi yandaşlarını zengin yapıyolar, yatırıma da teşvik ediyolar. fakir ve muhafazakar bir toplum hep muhafazakar kalmaya devam edecektir ama zengin ve muhafazakar bir toplumda bu muhafazakarlığı devam ettirmeniz çok zordur. akpnin son iktidarında bu muhafazakarlığı devam ettirmek için ne kadar büzdüğünüz görüyoz işte. kendi kuyularını kazıyolar aslında şuanda
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

ahahah cok komik lan yorumalra bakiyorumda millet sanioku bole hukumet doviz burosuna gidip "kardes al su 1.850.000.000 tl yi cak bana ordan bi milyar" diyip doviz alio filan sanio ehueheu

ahaha hakkaten ne insanlar var
hükümet deil merkez bankası
döviz bürosu deil ihale
türk lirası değik dolar
alıyor değil satıyor
kardeş değil bankacı

biz bunun neresini düzeltelim eheheheh

sahi altına gireydik
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...