Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archmage - Reincarnation yeni serverda açıldı...

Ardeth

Öne çıkan mesajlar

Eh zamanında çok oynayanınız vardır elbet bu oyun fena değildi, bu oyunu yeni serverda tekrardan herşeyiyle açmışlar, birtek artistlerle anlaşamamışlar herhalde o güzelim resimleri yok artık ama onun dışında herşeyi tamam. Buyrun burdan yakın

http://www.the-reincarnation.com [signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

[Bu mesaj Ardeth tarafından 25 Temmuz 2004 21:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Eski archmageden hiç bir farkı yok aslında utopia oynadıysanız onun kingdom olmadan tek başına oynadığın bir çeşidi (guildlere katılabilirsin ama) bir büyücüsün ve keşfetme veya savaş yoluyla toprak elde edip bunlara bazı çeşit binalar inşa edip başta asker kiralayarak kısa bir süre ise büyülerle yaratık çağırarak oynadığın bir oyun...Oyunda fazla bina olmasada başka güzel detaylar var. Ayrıca binalar dışında herşey çok çeşitli[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
Madem yeni acc alıyoruz, up'layalım di mi?
İlgilenen varsa ben Guild server'dayım.
Hatta madem guild server'dayım, gelin bi guild kuruverelim (yalnız nası kurulur ne edilir fln hiç bilmiyorum :))

Evet evet[signature][hline]horacegoesskiing, 04 Ağustos 2004 16:28 tarihinde demiş ki:
kalimeroyu izlememişsiniz belli ki. hepimiz birlik olup onu öldürmeliyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

valla sürekli takip gerektiren anlik refreshlerle deli toprak kazanaip/kaybeebileceginiz king of chaosdan guzel daha gelişmiş ama oyunu bilen oyuncular sizi aparatif niyetine yer ben bi keresinde seali kirmish vede sadece 20dk icinde (baglanti gidip gelmisti) yok edilmiştim pek hosh deil :P
ama sufer text based oyun :P[signature][hline]
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

+ olarak app serverinda basladim ole her dk bakamicaaim icin 15dk da bir turn versionu daha hosh..
bu arada illegalde olsa mutli mage acmanizi tavsiye ederim.
bol zamaniniz varsa eger..
tum buyu classlarindan buyulerle bi hedefe saldirdiginizi dusunun..
bende 7 buyucu vardi ilk oynadigim zamanlarda :P
ve eger dusmana saldiricaksaniz belirli bi listeyi takip edinn hmm mesalaa gidin rank list alin iki uc buyu (summoning tabiki..) atip .. rank yukselip (belli ranklar mesala 300 400e saldirio ama 401e saldiramio gibi durumlar vardi unuttum simdi o oranlarii) sonra eski rank listtekilere saldirin boylece zafer sizin olur[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

yinee + olarak
eger oynuosaniz ve farkedemediyseniz (ukala yada cok bilmişlik deil sadece yardim amacli bi yazidir:P) savunmanizda insan unitelere guvenmeyin.. ve fortress sayinizi minimlde tutun (hatilarsam eger bununda bir oranı vardı 1000land a 5 fortress yeterliydi ama lanet ossun yaşlandik unutmaya basladik bunlari artik :P)
oyunun ilk 150 turnunu gelisime harcamaak cok daha mantikli basta
explore 20 turn
10 town
yapabilgidiniz kadar farmlandd (eger basta yapmazsaniz ilrde para sıkıntısından oelbiliosunuz:P)
bundan sonra turnleri akıllıca kullanarak 300e yakın workshop
workshoplar bittiginde
farmland ve town (yeterli oldugunu dusundugunuz gelen paranın - olmadigi durumlar..)
yeterli asker summon edin savunamniza yeteck kadar (landiniz paraniz birikince rank listte yukselirsiniz bazi playerlar full spell bookla dusuk rankta newbie avlarlar..)
30-40 node buyulerinizin manasi (upkeepler vs vs)
30 turn explore ve sonrasinda yapabildiginiz kadar guild tower (buyu researchini hizlandirir kendileri..)
benim minumum guild towerim (oynaidigm zamanlarda) 1200+ idi
bu sayede tum buyu classlarini kolayca bitirebiliosunuz
nese is yerinden anca bu kadar yazilio[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben 3-4 yıl önce oynuyordum bunu.
Şimdi hiç birşey hatırlamıyorum. Utopia için aşmış build. strat.'lar, taktikler, hede hödöler vardı kocamaaaaan bi site dolusu. (Adresini unuttum)

Archmage için de var mı? Yoksa sizden bekliyorum aşmış bi faq. :)[signature][hline]horacegoesskiing, 04 Ağustos 2004 16:28 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

:) gel gel sende gel
solo daim ben sahsen
bi arkadasla beraber takilioz (gerci ben direk rank farki attim ama ossun:P)
bu arada mar telecomun archmageinin aksine burdaki (black marketteki) hersey deliii pahali.. yane diolarki taaa ilk baslarda girmediysen oyuna bi bok alamazsin bi hero 3milyardan gitti dun.. bende 12milyon para var :)
[signature][hline]

[Bu mesaj Creel tarafından 25 Ağustos 2004 09:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben guild server'dayım ama oyundan sıkıldım ya.
Niye bıraktığımı hatırladım bi an :)
Zaten yakın zamanda internetim minternetim olmayacak.
O zamana kadar öylesine devam ediyorum.

Unkeep falan dinlemeden deli gibi adam basıp dalıyorum millete, çok zevkli :)[signature][hline]horacegoesskiing, 04 Ağustos 2004 16:28 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Armageddon büyüsünün (server reseti) yüce konseyin güclerini yok etmesinin arından cıkan savaslar sonrasinda Muttefiklerimin ölümlerini izlemiş ama onlari kurtaramamiş olmanin verdigi büyük üzüntü ile kendi dagilmish kralligimin, komutanlarinin bir coğunu (3 herom öldü:P) kaybetmiş Phoenixlerin göz kamastici gücünden yoksun ama yinede var gücleriyle topraklarini savunan, karsi saldirilar yapmakta olan ordularini toplamaya calisirken olası düsmanlari görmemi saglayan (rank list:P) havuzumda tanıdık bir simayi fark ettim

Country Szasstam (#8311)
Description
Status DAMAGED
Specialty NETHER Magic
Ranking 777
Power 4,409,267
Total land 2636 Acres
Fortress 17

Undead Lordunda durumu benimki kadar kotu anlasilan :P

Gözcülerim sınırlarima yaklasmakta olan yeni ordularin varligini haberdar etmish olsada.. onlari karsilayca yada topraklarimi savunacak büyü gücünden yoksunum artık...

Son yakın...

Fakat korkum yok Ölüm yeni bir başlangıctır :P
Çok daha güclü bir sekilde baslayabiliceğim yeni bir hayat...
(resetten sonra görüşmek üzere..)
[signature][hline]

[Bu mesaj Creel tarafından 04 Eylül 2004 23:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh abicim armageddon gelmiş dünya batmış sen ne diyorsun! :)
Son 24 saat herkes herkese dalarken (total chaos) ben de #1'e dalayım, karizma yaparım dedim.
Toplam 5000 kişilik Archangel, Angel, Pegasus, Unicorn ve Knight sürüm, bir adet de level 9 White Knight'ım vardı (sırf bu chaos için almıştım).
Küçük, ihtişamlı, inançlı ve cesur bir ordum vardı.

Arkada Mehter Marşı çalıyordu.
Son hazırlıkları yaptım, naramı attım.
Savaş meydanına çıktık ve....

Hepimiz öldük!

Hero mero kalmadı. Hayvanca kesip biçtiler bizi. Direk katliam. Tek kişi bile sağ kalmadı. Zaten o yüzden savaş sonrası resim koyamıyorum. Bu korkunç katliamı çizecek ressam bile yoktu! Adam utanmasa bizzat kalkıp beni de öldürecekti zor kaçtım.
Aslında güzel savaştı. Kahramanca savaştık. Hele White Knight'ım (adını unuttum kahramanlıkarına rağmen :() komutasındaki şövalyelerim çok karizmatikti böyle zırhlarla falan. Üstelik toplam 800 kişi indirdik karşıdan. :-)
Aslında o savaştan 30-40 turn sonra 15 bin kişi olana kadar Gate büyüsü yaptım, başka bir adama daldım. Keşke şöyle 30000 kişiyle falan gitseydim ilk savaşa.

Yine de çok mutluyum, hayatımın en güzel savaşıydı eheh.
Zaten serverın yarısı dalmış heralde adama, ilk 10'da değildi dünya patladığında.

Neyse, Kuruyor muyuz guild?[signature][hline]Hayat sövünce güzel.

[Bu mesaj Eraq tarafından 05 Eylül 2004 00:22 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Devam eden savaslari havuzumdan (rank list / chronicle of terraa) izlerken birbiri ardına yok olan kralliklari birbiri ardina tanrisiyla bulusmaya giden krallari izlerken sıra bana ne zaman geliek die düsünmekte idim.. bir kac saat icerisinde onlarca defa saldiriya ugramis olmalarina karsin halen topraklarimi savunan ordum bu cehennemde her ne kadar olabilirse.. umudlarini yavas yavas yitirmeye baslamisken büyü gücümü (1.800k/1.000k)tekrar toplayabilmiş olmak bana az da olsa umud veriordu.. bir kac dakika sonra alt boyutlardan fenixleri tekrar cagiricak vede treantlarin topraklarimin sonsuz muhafizlarininda yardimini isteyecek olmak.. kralligima bir kac sabahi daha gorme firsati verebilicekmiydi acaba :P[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
o komik duruma ben kendi kendimi düşürdüm :=P
Ama krallığıma o halde bile saldıranlar hüzünle ölen 60 red dragona sahip oldular :=P

Çünküm sayın devil lord benim tüm krallığı öldürdükden sonra terk edip gitmesin diye turn harcamadım ve bana saldıran zavallıların devil lord gücü ile tanışmasını salık verdim :=)

PS: Bu devil lord bir kere olsun beni yok etmeden uslu uslu ülke savunsa gözlerim açık gitmicemde , önce kendi hariç tüm ordumu ve insanlarımı ve manamı yok ediyor sonra ülkemi savunuyor :=P ,
Birde git dedin mi gitmiyor yüzsüz banane lam insan getir yicem ben diyip duruyor. Allahtan arada saldıranlar oluyorda büyük haz alarak öldürüyor.

NOT: ehe sırf bunlar yüzünden artık siyahlara dalmıyorum. Bir vuruşta 78 unholy reaverımı yedi bir tanesi ayıp edebiliyolar :=)
Oturup ağlamak kalıyor geriye...

neyse guild servera reset gelene kadar konuşup hal edelim derim ben :=P[signature][hline]Hiç kimse beni anlayamaz ,
Hiç kimse...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...