Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Roland Gaia SH-01 Synthesizer & NIAudio Control 1 Ses Kartı ve 1 tb seagate external hdd satılık

Gigabyte

Öne çıkan mesajlar

İhtiyaçtan dolayı 3 aylık Roland Gaia Synthesizeri satılığa çıkartıyorum.Evde kullanılmıştır çizik , hasar , kozmetik sorunu yoktur.Faturalı , kutulu ve garantilidir meraklısına bu fiyata güzel bir synthesizerdir.

Yine ihtiyaçtan Native Insturments Audio Kontrol 1 ses kartımı satıyorum.Tertemiz çiziksiz ve hatasızdır.Performansı çok iyi.

Yine isteğe göre Axiom 49 midi klavye satılıktır.Kozmetik olarak temiz arızasız ama garanti ve kutusu bulunmamaktadır.

Extra olarak aldığım günden beri kenarda duran hiç depolama yapılmamış Seagate 1 tb 3,5" (adaptorlu olanlardan) external harddisk satılıktır.

Fiyat Listesi

Roland Gaia SH-01 Synthesizer : 1200 TL
NI Audio Control Ses kartı : 400 TL
M-Audio Axiom 49 Midi klavye 300 TL
Seagate 1TB External Harddisk 80 TL
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
Gigabyte said:

İhtiyaçtan dolayı 3 aylık Roland Gaia Synthesizeri satılığa çıkartıyorum.Evde kullanılmıştır çizik , hasar , kozmetik sorunu yoktur.Faturalı , kutulu ve garantilidir meraklısına bu fiyata güzel bir synthesizerdir.

Yine ihtiyaçtan Native Insturments Audio Kontrol 1 ses kartımı satıyorum.Tertemiz çiziksiz ve hatasızdır.Performansı çok iyi.

Yine isteğe göre Axiom 49 midi klavye satılıktır.Kozmetik olarak temiz arızasız ama garanti ve kutusu bulunmamaktadır.

Extra olarak aldığım günden beri kenarda duran hiç depolama yapılmamış Seagate 1 tb 3,5" (adaptorlu olanlardan) external harddisk satılıktır.

Fiyat Listesi

Roland Gaia SH-01 Synthesizer : 1200 TL
NI Audio Control Ses kartı : 400 TL
M-Audio Axiom 49 Midi klavye 300 TL
Seagate 1TB External Harddisk 80 TL
telefon bırakırsanız görüşelim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...