Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zor mu??

YSidiousY

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
hamilik?
apartmanda köpek bir zordur. ilk olarak cins komşuların olmamalı. sevenler olmalı. yer olmalı..[signature][hline]===> orc_lord <===
orc_lord in melancholy (day 12)
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet
PLAYINGARENA
*Kuşu öldüğü için üzgündür*

Sosyal ağlarda paylaş

eger otoriter ve kopek egitimi icin arastirmaci biriysen ilk 1 ay zor! ama sonra birden bire hersey rayina oturuyor!
Ben ilk 1 ay cok zorlandim egitimlerde.. Ama bir sure sonra kopegimle ayni dili konusuyormus gibi oldum..
Su anda egitime versem bu kadar egitimli bir kopegim olamazdi!
ileri itaat ozelligi disinda iki ayagi uzerinde yuruyebiliyor,yuzuyor, oyun parklarinda kaydiraklardan kayabiliyor, boyumdan yuksege ziplayabiliyor,vs vs.. yapiyorda yapiyor iste..
eger izmirde oturuyorsaniz mutlaka pet &flora fuarina gelin.
(http://forum.paticik.com/view.php?id=90742)
Oradaki kopek yarismasina katilacagim ve buyuk ihtimal 1.lik odulunu alacagim..
Sirf benim arkadasimi gormek icin bile gelin bence :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Patik, 28 Eylül 2004 01:05 tarihinde demiş ki:
Kesınlıkle zor.Kedı en ıdeal hayvan ev ıcın.Tabı sevene.
[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
orc_lord, 27 Eylül 2004 19:02 tarihinde demiş ki:
hamilik?
apartmanda köpek bir zordur. ilk olarak cins komşuların olmamalı. sevenler olmalı. yer olmalı..

hamilik yedikule hayvan barınağı bırakılan cins köpeklerin hamisi olmanı sağlıo onlara köpek mama sı falan veriosun onlarda san köpeği istediğin zaman almanı fakat bakımının orda yapılmasını sağlıo ama köpeğe zarar mı bilmem bizim yeni yazlık yapıldı orda bahçeli ama baksam 2 ay en fazla sonra okul dönemin de bakmam onu görmem zor olcak yani hayvanada yazık olsun istemiom[signature][hline]Prima, Quae vitam dedit,hora carpsit

Nascantes morimur,finisque ab orgine

[Bu mesaj YSidiousY tarafından 28 Eylül 2004 21:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Patik, 28 Eylül 2004 01:05 tarihinde demiş ki:
Kesınlıkle zor.Kedı en ıdeal hayvan ev ıcın.Tabı sevene.

kedilerden nefret ederim timsahı yılanı bukelemunu fln düşündüm olmaz dedim hayvanlar zor tepki werio :)[signature][hline]Prima, Quae vitam dedit,hora carpsit

Sosyal ağlarda paylaş

acıkcası bend ekedılerı sevmezdım. taki bır tane edınene kadar.Kedıler super hayvanlardır. Gececksın karsılarına butun gun ızleyeceksın hareketlerını.gercekten superler.ah bırde azıcık soz dınleseler... zaten oyle olsaydı emınım kımse kopek almazdı :)
Sosyal ağlarda paylaş

iki sokak ilerde biriyle tanistim.. cok guzel iri yari bir ankara kedisi var, ne yazikki evdeki arkadasinin gozunu oymana calismis tirnaklariyla, bu nedenle tirnaklarini aldirmak zorunda kalmislar. Yani kedilerin sagi solu belli olmuyor, bazi irklar cok vahsi oluyor. Ama bir arkadasimin 9 yasinda siyam kedisi var. Cok uysal cok sevecen bir hayvan..
Ama bana sorarsaniz kedi biraz riskli :)
Sosyal ağlarda paylaş

köpeğin cinsine bağlı biraz...bazı köpek türleri varki (bkz.yorkshire terrier) insanlar yüzünden köpeklikten çıkan bu hayvancıklar köpek türleri tarafından vatan haini sayılır ziraz evde çok rahat bakılabilir ancak alman kurdu doberman vs hayvanlara yazık olur bilemiyorum acısını senden çıkarabilirler...[signature][hline]budur..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
UnKnownTR, 29 Eylül 2004 11:59 tarihinde demiş ki:
iki sokak ilerde biriyle tanistim.. cok guzel iri yari bir ankara kedisi var, ne yazikki evdeki arkadasinin gozunu oymana calismis tirnaklariyla, bu nedenle tirnaklarini aldirmak zorunda kalmislar. Yani kedilerin sagi solu belli olmuyor, bazi irklar cok vahsi oluyor. Ama bir arkadasimin 9 yasinda siyam kedisi var. Cok uysal cok sevecen bir hayvan..
Ama bana sorarsaniz kedi biraz riskli :)

ewt bazen genellikle herzaman şaçma şaçma haraketler yapıolar

ben labrador almaı düşünüom beraber jet-ski yaparız :D[signature][hline]Prima, Quae vitam dedit,hora carpsit

Sosyal ağlarda paylaş

said:
lancelotdulac, 29 Eylül 2004 14:05 tarihinde demiş ki:
Küçük bir ev içerisine doberman filan almayın derim bence o köpekler sahiplerine asla saldırmaz filan diyorlar ama inanmayın.Doberman bu amacı katliama dayalı bir köpek türü diyebiliriz :)

Kesinlikle bilgisizce bir yazi bu!
Hicbir evcil kopek sahibine yada baska insanlara saldirmaz. Bu saldirganlik tamamiyle sahibinin satist davranisi ve egitimi sonunda olusur..
Sosyal ağlarda paylaş

dobermanlar açıkçası dengesiz köpekler genelde herkes bunu kabul edio yani ben daha oyuncu bi köpek olan labradoru tercih ederim hem golden lar gibi hırsızların bacaklarını yalamıolar hemde oyuncular[signature][hline]Prima, Quae vitam dedit,hora carpsit

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
bencede apt.'de doberman falan besleme. ayrıca ilk köpek tecrüben ise çok zor olabilir senin için..[signature][hline]===> orc_lord <===
orc_lord in melancholy (day 14)
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet
PLAYINGARENA
*Kuşu öldüğü için üzgündür*

Sosyal ağlarda paylaş

said:
orc_lord, 29 Eylül 2004 20:11 tarihinde demiş ki:
bencede apt.'de doberman falan besleme. ayrıca ilk köpek tecrüben ise çok zor olabilir senin için..

zati beslememde ben oyuncu köprk istiom şekil tipli şirin görünüşlü olsun cana yakın olsun Lbrador veya Husky olur diom
Sibirya Kurdu nası onun bakımı nası bide bunlar ne sıklıkla yıkana bilio[signature][hline]Prima, Quae vitam dedit,hora carpsit

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...