Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oyuncu/film=karakter adı? Oyunu

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

• Admin
Akşam akşam kös kös otururken filmlerde oynayan oyuncuların canlandırdıgı karakterlerin adı neydi diye bi düşünce aldı ve kendi kendime şu oyuncu şunu oynuyordu diye birkaç isim saydım ama hemen tıkandım. Sonra burdan güzel bir oyun cıkabilecegini düşünüp(oyun oynarken hafızamız tazelenecek ve bilmedigimiz isimleride öğrenmiş olacagız) bir konu açayım dedim.

Oyun şöyle : bir Oyuncu adı ve o kişinin oynadıgı filmin adını yazıyoruz, sizden sonra mesaj atan kişi o oyuncunun belirtilen filmde canlandırdıgı karakterin adını söyleyip kendiside tekrar oyuncu/film adı veriyor. böyle devam edecek

Yanlış cevap vermemek için iyice düşünüp hatta araştırma yapıp mesaj atmak daha güzel olacaktır, zira ileride hatırlamak istedigimizde bu topici arşınlamak gayet fayda sağlar. Yanlış birşey yazılırsa kısaca düzeltip tekrar kaldıgımız yerden devam edelim. Başlatıyorum:

Halle Berry / Swordfish[signature][hline]Grandmaster Hamburger
DynamicK ne yapar?
cevap: ms paint, notepad, iexplorer,mirc kullanır. mail yollar,icq,msn kullanmayı bilir. uo oynayabilir. Hedefi: ileride büyüyüp büyük adam olcak ve asp,php,vb,wc,c++,c#,delphi,linux,flash,ps,3dmax,autocad öğrenip imzasına ekleyecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Sara

Jennifer Connelly - Requiem for a Dream[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
42
"Do you ever just get down on your knees and thank God that you know me and have access to my dementia?" - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ps: herhangi bi karışıklık oldugu zaman düzeltmek için özel mesajdan halledin ve karışıklık oldugunda başkasıda hemen mesaj atmasın ki düzeldikten sonra güzelce devam edebilelim, ve aynı cevap 2 kişi veripde soru sorduklarında alttaki kişinin sorusuna cevap veriyoruz[signature][hline]Grandmaster Hamburger
DynamicK ne yapar?
cevap: ms paint, notepad, iexplorer,mirc kullanır. mail yollar,icq,msn kullanmayı bilir. uo oynayabilir. Hedefi: ileride büyüyüp büyük adam olcak ve asp,php,vb,wc,c++,c#,delphi,linux,flash,ps,3dmax,autocad öğrenip imzasına ekleyecektir.

[Bu mesaj DynamicK tarafından 24 Eylül 2004 01:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Miranda Grey

JOHNNY DEEP - Pirates of the Caribbean[signature][hline]Grandmaster Hamburger
DynamicK ne yapar?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...