Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Magewar-Reset-Guild

Szasstam

Öne çıkan mesajlar

Öncelikle nereye açıyım eski bir topic altında devam mı ediyim karar veremedim. En son burda yeni bir topic açmaya karar verdim.

Aranızda bu oyunu düzenli ve aktif olarak oynayanlar varsa , reset çok yaklaştı resetten sonra , guild kurmak fikrine sıcak bakarmısınız.

Öncelikle oynuyorum diyen arkadaşlar
1)Ne renk oynamayı tercih ediyosunuz
2)Tecrübe ne kadar , kaç yıldır oynuyorsunuz. Ne kadar aktifsiniz gibi.

Yazarlarsa güzel bir yapılanma içine girebiliriz. Yoksa şimdilik reset için birkaç guildle konuştum onlardan birine girip devam edicem :=)

PS: Düzenli giremeyen arkadaşlar genelde guild warlarda çabuk bir ölümle tanıştıkları için , düzenli girebilecek olan varsa daha uygundur.
PS2:Oyun hakkında bilgi isteyen arkadaşlar sorularını sorabilirler. Urlde aşağıdadır. Başlangıç için çok güzel yazılar mevcuttur sitede ayrıca :=)
http://www.the-reincarnation.com[signature][hline]Hiç kimse beni anlayamaz ,
Hiç kimse...

Sosyal ağlarda paylaş

4-5 yıl önce oynuyordum, bir kaç ay sonra bıraktım.
Geçenlerde guild server'da başlamıştım, para ve mana dengesini kuramayınca asker ve vampir sürüsü isyan etti. Neyse yarın düzeltirim dedim. Bi daktım gelen yarmış geçen yarmış. Şehir mehir kalmamış.
Söylene söylene ( "ben bu hallere düşecek adam mıydım be!" ) app server'a girdim. Hala ordayım. Düzenli olarak oynuyorum. (#3368, Eraqrest. Dalmayın :-P)

Nether (siyah) yaramadı bana. Ben de beyaz oldum, archangel falan basıyorum şu an.

Resetten sonra (reset atılınca haber verim pm ile, yoksa dünyada haberim olmaz.) gelirim guild server'a ama okul açılınca (artık üniversiteliyim eyooo :-)) % 99 bırakmak zorunda kalacağım.[signature][hline]Life has a funny way of sneaking up on you
When you think everything's okay and everything's going right

[Bu mesaj Eraq tarafından 03 Eylül 2004 13:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bende solo serverda oynamaktayım şuanda :=P
Uni açılınca neden bırakmak zorunda kalıyosun ki :=)

Ehehe neterde dengeyi bir kere bozdurursan feci bozuyolar sonra acımıyolar kesinlikle :=)
bu bakımdan alışması ciddi zor oluyor :=P
Ama mesela ben şimcik solo serverda insanlarımı kurban edip zombi - iskelet-ghoul olarak kaldırıyorum gıkları çıkmıyor hiçbirinin :=P

Neyse konu dağıtmamak lazımdır. Zaten 10 kişi falan çıkmazsa guild kurmanın mantığı yok feci döverler :=P
Dayak yemek iyi bişi değildir ehe.[signature][hline]Hiç kimse beni anlayamaz ,
Hiç kimse...

Sosyal ağlarda paylaş

2 kişilik uber bir guild oluruz bizde :=P
Neyse bakalım ehe
ordaki karakterime baktım Yaşıyor hala en azından :=) daha ölmemiş :=P
yakında ölür yazık olcak onada :=)

[signature][hline]Hiç kimse beni anlayamaz ,
Hiç kimse...

[Bu mesaj Szasstam tarafından 03 Eylül 2004 16:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hala yasamaktayim Soloda 450inciyim mana degngemi sagladim bir onceki gun uber savaslar yasamish (6k topraga kadar cikmistim bi ara sona ne oldu bilmiom 2.5k ya düstüm:P) bir krallik olarak 1.800.000/1.000.000 mana sufer yani simdi fenixlerimi tekrar cagirip dusmanlarima kan kusturucam :P
resetten sonra ben ve benim mutefiklerim olan hmm (bursada berabre oynadigimiz tipler) 5 yada 6 kisi guild olaina sicak bakabiliriz (gerci biz zate guild gibi hareket edip oyunun normal oldugu donemde 10-15 kisiyi geberttik :P) digerleriyle konusiyim
hmm alligment olarak ben eskiden yesil (halaen yesiilim) oynardim sanirim hepimiz en az 3-4 sene oynadik bu oyunu (en eskileri benim:P) bi arkadas daha yesil hastasi siyah olan var beyaz seven var iki tanede mavimiz vardi yanlis animsmaiosam.. yanee 2 yesil 2 beyaz 2 siyah 2 mavi gibi bisi olabilir tam emin deilim haa 2 de kirmizi vardi 8 kisi filaniz sanirim[signature][hline]
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

valla aip olmasxin die iki tarafada yaziom ben :P
bu arada 350inciyim vede 3800 toprakla yasamaya calisiom :P
guild serverinda oynamayi pek tercih etmem sanirim solodaki hizli turn varken guildteki yawash turn adami öldürür:P ha siz illa guild derseniz ordada bi char acarim..
bu arada guildlerle ilgili bi acı gercei (daha once bilmedigim bisidi:P) eger guildinizin icinde bir tane bile multi mage varsa ve server yetkilleri bunu orenirse.. tum guild yok ediliyor.. (app serverinda zevk olsun die acmish oldugum 200uncu sirada olan gayet rahat ilk 50ye girebileceim charim bu guild olaylarindan dolai "Fury of God" adlı spellin etkisiyle yok edildi.. :) "All for one, One for All" mantigiyla tum Guild cezalandirilmish ne hosh dimi
Vede kalan süremiz..

Time is precious,
Time is ticking...

There is no time!
Armageddon Clock
[signature][hline]
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

[Bu mesaj Creel tarafından 05 Eylül 2004 12:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten soloda oynamak ayrı bişi , Yani ben guild olayı olsada solo serverda oynayacağım :=)

Hmmm o multimage olayı pek güzel değilmiş gerçi ,
Neden ayıp olsun bu arada , o topic guild kurmak için açılmamış ki :=P[signature][hline]Hiç kimse beni anlayamaz ,
Hiç kimse...

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...