Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Android Smartphone önerisi

liberal

Öne çıkan mesajlar

Ekim civarı alacağım heralde. Piyasayı araştırdım az çok.

Şöyle bişey olsun;

- Kamera: MP 5mp ya da yukarısı şart. Video olarak 720 hd falan çekmezse şart değil de çekerse hayır demeyiz sdf.
- Müzik dinlemek pili çabuk yiyecektir heralde. Mp3 player görevi görmesi Şart değil.
- Video falan da izlemem sanıyorum. Arada acil durumlarda BBC, CNN video haberlerine bakar, çıkarım.
- App'leri falan sorunsuz çalıştırsın, senenin ortasına "abicim senin alete uygun değilim ben üzgünüm" demesin, kalbimi kırmasın
- Büyük iyidir. Ekran geniş olabilir sorun değil.
- WiFi falan sorun çıkartmasın çatır çutur bulup bağlansın.
- Web'de rahat dolaşabileyim. Artık bu işlemciyle mi alakalı, browser'la mı android'le mi bilmiyorum.
- Chat için kullanabilirim yazması çok zor olmasın (hani başta zorlayım sonra alışıyorsak sorun değil de eziyet olacaksa gerek yok)

Bundan ayrı olarak;

- Evet anlayacağınız üzere ilk kez smartphone alıyorum sdhfsd
- 2 aya(max)kadar çok uygun fiyata iyi bişey cıkıyorsa bekleyebilirim.
- Yurt dışından kontratsız falan alıyorum TR'de pahalı olup ucuza gelebilecek telefonlar olabilir ona göre belirttiğim fiyat sınırından biraz fazla pahalı telefon varsa belirtin. Ben ingiltere fiyatını da bi kontrol edeyim.
- Bütce en fazla 650. Hadi çok çok beğenirsem 700 falan olur. Daha fazla cıkmaz benden.

Şu an ingilterede Wildfire S 580 lira civarında. Maksat piyasanın az çok ne olduğunu görmeniz için
Sosyal ağlarda paylaş

@Seagle

aklımda var Wildfire S seçeneklerden biri.

Bir de sony xperia active olabilir de pilinden korkmadım değil

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3998&idPhone2=3777

Ayrıca samsung'un dördüncü çeyrekte çıkaracağı bir dizi yeni seri var onları beklemesem mi diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.gsmarena.com/results.php3?sName=&idMaker=0&idAvailability=1&YearAnnounced=0&nPriceLow=250&nPriceHigh=400&idCurrency=0&idFormFactor=0&idDualSIM=2&idQwerty=0&HeightMax=0&WidthMax=0&ThicknessMax=0&WeightMax=0&idOS=11&nminCPUMHz=0&nCPUCores=0&nminRAMMB=0&nminInternalStorageMB=0&idExpansionCard=0&idDisplay=7&nminDisplayX=0&nminDisplayY=0&nmaxDisplayX=0&nmaxDisplayY=0&fminDisplaySize=0&fmaxDisplaySize=0&nPixelDensity=0&idDisplayTech=0&idTouchscreen=0&idAccelerometer=0&id35mm=0&idCamera=8&idCameraFlash=1&idVideoRecorder=1&idSecondaryCamera=0&idGPS=0&bWLAN=1&bEDGE=0&bGPRS=0&idBluetooth=0&bIR=0&bEmail=0&bWAP=0&bJava=0&idRadio=0&bMMS=0&idRingtones=0&sColor=&StandBy=100&TalkTime=0&sFreeText=

boyle bir liste refine ettim 250-400 euro arası.

htc desire vs var guzel tel.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu kriz olmasa yarabbim ya. Kanuni ben de öyle baktım da sterlinin dağa çıkması sebebiyle 50-60 lira çok farkediyor ve çoğu telefon normalde 650 lira olması gerekirken 800 lira falan oluyor. O kadar da ben vermek istemiyorum

Wildfire S ve yukarıda yolladığım sony dışında makul bişey yok sanırım. Comming Soon'lar var gerçi de Samsung'unkiler Android os değil kendi işletim sistemi ile çıkacak. Hayvanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...