Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnsan ve hayvan.

kavurma

Öne çıkan mesajlar

hedehodohop said:

dasaaa said:

hedehodohop said:

Hayvanlar seçme farkındalığına sahip olmadan besin zincirini yaratırken , biz iradeyle aynı şiddetin parçası oluyoruz.Hayvanlar mı daha aşşağıda insanlar mı bilemedim

abi Z hayvanı gelip Ynin soyunu kurutmadan onu dilediği şekilde kullanıyorsa Z>Y

buna göre en üstte biziz işte.

hastamızı da yaşatıyoruz, sakatımızı da geride bırakmıyoruz. doğada sakat veya yaşlı veya yaralı veya hasta bi hayvanı kimse korumaz. biz koruyoruz..
Türler arası karşılaştırma yapıyorum.Bir aslan geyik avlıyamadan yaşıyamaz ama insan hayvanları fabrikalarda besleyip besleyip kesmeden de yaşıyabilir,boğa güreşi izlemeden de yaşıyabilir,başka türleri çiftleştirip satmadan da yaşıyabilir..vs

düşünsene..
o zaman daha da üstünüz.
yapmadan yaşabileceğimiz şeyleri bile sadece keyfimiz, geleneklerimiz, daha fazla rahatımız için yapabiliyoruz.

pfff çok çok üstünüz be
Sosyal ağlarda paylaş

"bana bak çarıklı sensin.nasıl gönderirsiniz bu pislikleri o tertemiz insanlara.onların kaleme silgiye deftere ihtiyacı var.onlara yardım edeceğinize onlarla dalga geçiyor, küçük göruyorsunuz.hiçbir işe yaramayan, asalak gibi yaşayan sizlerden nefret ediyorum.eğer anlayacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim, siz ondan da anlamazsınız..."

işte bunlar hayvan
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

kavurma said:

tamam fede bana bir öküzün araba icat etme ihtimalini söyler misin?

görende arabayı sen icat ettin sanıcak, bu halde bi öküzden farkın yok zaman :O

En azından senin bana öküz yakıştırması yaptığını ve bunu zerre kadar tınlamadığımı belirtmek öküzden farkım olduğunu gösterir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...