Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kedime Psikiyatris Lazım Sanırım

Elcia

Öne çıkan mesajlar

Ben kedimi refüjde buldum neyse ezilmişti falan şimdi iyi 5 aylık oldu ama hiç durmadan burnunu üstümüze sürüp yalıo ama o kadar çokki kediden salya akarmı bundan akıyo ve ben artık dayanamıyorum geceleri uyuyamıyorum yaptığında yorganı falanda emiyo ama yere atıyorum genede hiç oralı olmuo pes edene kadar bekliycem diorum hiç bitmiyo ve ben evde ne oturabiliyorum ne uyuyabiliyorum..Lütfen bana yardım edin nasıl vaz geçiricem ben bu kediyi ???

Marit Pryan
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Elcia, 21 Eylül 2004 19:10 tarihinde demiş ki:
yaptığında yorganı falanda emiyo ama yere atıyorum genede hiç oralı olmuo

bu bölümden hiçbişi anlamadım[signature][hline]Grandmaster Hamburger
fizban, 16 Eylül 2004 22:56 tarihinde demiş ki:
beşiktaş zaten mahalle takımı. ama bunlar organize halı saha takımı.
Sosyal ağlarda paylaş

yANİ ööle tribe griyo işte arıza yapıyo yorgan yada ne varsa yalayıp salyalarını bulaştırmaya başlıyo abartmıyorum sırılsıklam yapıo...bende mesela kucaamdaysa yere koyuyorum o gene gelio gene koyuyorum bıksın gelmesin artık die ama bıkmıo işte ve ben en sonunda kurtulmak için ayaa kalkmak zorunda kalıorum..

Marit Pryan
Sosyal ağlarda paylaş

sende onu yala görsün güzel bişimiymiş yalanmak[signature][hline]İnsanın hayatında iyi arkadaşları ve dostları vardır.iyi arkadaşlar kodese düştüğünde seni kefaletle çıkaranlardır.dostların ise kodeste yanında olanlardır...
Seviyorsan birini özgür bırak onu,eğer geri dönüyorsa o senindir,eğer geri dönmüyorsa zaten hiç senin olmamıştır...
Gidiyorum hayattan,suların aktığı yönden,rüzgarın sevgi dolu okşayışından uzaklara uzaklara gidiyorum....
Sosyal ağlarda paylaş

Kedilerin salyası insan salyasından temizdir çünkü kedilerin salyasında doğal bir antiseptik bulunur.Bu yüzden diğer hayvanlara görede oldukça temizdirler.Çok huylanmana gerek yok.Bir taraftanda benim kedi beni yaladımı yaladığı yerde hafif bir nem oluyor.Bence senin kedinin tükrük bezlerini bi kontrol ettir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silthanas, 27 Eylül 2004 18:34 tarihinde demiş ki:
ya sanirim hala anne memesi ariyor, muhtemelen kedin di$i.. Bunu engellemenin bir yolu yok acikca soyleyeyim ($imdiye kadar 5 tane di$i , 3 tane erkek kedim oldu)..kedinin ili$ikiye girmesini saglarsan bu sorunu hafiften cozmu$ olursun, gozlemlerime dayanarak soyluyorum, her kedide tutmayabilir..

Böyle bir durum varsa kızgınlık geçirici ilaçlar var oldukça etkili.[signature][hline]www.overtuned.com

Overtuned Modification Club
Sosyal ağlarda paylaş

Kedim erkek ve yalamıyo yada emmyo sadece burnunu srtüm orda ööölece duruyo bu arda deli gibi hırıldıyo ve salyaları akıyo o sırada ...ben artık burnun ucuna parmağımla vuruyorum rahatsız olsun die ama hiç oralı olmuo ama anne memesi aradığı doğru da bööle salyalısını hiç görmemiştim:([signature][hline]Marit Pryan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Elcia, 21 Eylül 2004 19:10 tarihinde demiş ki:
Ben kedimi refüjde buldum neyse ezilmişti falan şimdi iyi 5 aylık oldu ama hiç durmadan burnunu üstümüze sürüp yalıo ama o kadar çokki kediden salya akarmı bundan akıyo ve ben artık dayanamıyorum geceleri uyuyamıyorum yaptığında yorganı falanda emiyo ama yere atıyorum genede hiç oralı olmuo pes edene kadar bekliycem diorum hiç bitmiyo ve ben evde ne oturabiliyorum ne uyuyabiliyorum..Lütfen bana yardım edin nasıl vaz geçiricem ben bu kediyi ???

kediler ev hayvanı olarak yaratılmamışlardır. aslında hiç bir hayvan ev hayvanı değildir.
Balıkları akvaryuma hapseden, kuşları kafeslere hapseden, kedi,köpek ve bilimum hayvanı evlere hapseden insanlardır.

kediyi refujde bulup iyileştirmişsin.ne güzel. şimdi aç kapıyı sal gitsin.ya da bahçende falan yaşasın böylece salyasını falan akıtmaz yorganına falan.

psikiyatriste de sen git bence.
:)

saygılarımla...

[Bu mesaj somebody tarafından 28 Eylül 2004 01:52 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj somebody tarafından 28 Eylül 2004 01:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

dışardan benimkide korkuyor
kücükkende korkardı suandada korkuyor cok.
kücükken hafif hafif alıstırmak belki daha iyi olur hele ilerde sokaga bırakacaksan bence simdiden alıstır. dısarı cıkıp oyun oyna falan
birde sokaga bıraktıktan sonra hemen ilgini kesme. hergun git yemek falan ver. (aynı saatte verirsen bi süre sonra o saatte kapıya gelir kedi :) ) arada sev oksa.
bi tanıdık bizim bahceye kedisini bırakmıstı. ben yukarda yazdıklarımı yaptım. ve kedilerin insanlardan daha vefalı hayvanlar oldugunu gordum :) mesela çöp kutusunda yemek ararken (ki 3 aydır görmüyodum kediyi. beni gördügünde şöyle bi 2 saniyelik bakısmadan sonra miyavlaya miyavlaya kucagına atlaması...)[signature][hline]
My loving heart
Lost in the Dark
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...