Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

p2p olmadan film,mp3 download

Phlox

Öne çıkan mesajlar

selamlar,

şimdi babamın çalıştığı devlet dairesinin bağlantısı epey uçuk birşeymiş ben de gidip bi ara somurmeyi planlıyorum fakat sorun şu ki hiçbir program kurulamıyor bilgisayara. bu yuzden hiçbirşey kurmadan nasıl film,divx,mp3 gibi şeyler indirebilirim bunu öğrenmek istiyorum. mp3 işi kolay da özellikle film konusunda yardım istiyorum.

şimdiden sağolun[signature][hline]i've seen what i was - i know what i'll be
i've seen it all - there is no more to see!
Sosyal ağlarda paylaş

divx, mp3 indirmek, lisanssız kullanmak yasalara aykırı biliyorsun, devlet dairesinde babnın başını belaya sokabilirsin...bunu bilerek bişeyler yapacaksan aha aşşağıda:

ftp adreslerini arayıp bulacaksın ya da bu tip adresler veren yerleri... ör: www.turkpassword.com

ya da irc yüklüyse irc den de yükleyebilirsin, aramayı kullan forumda anlatılmıştı birden çok kez...[signature][hline]sadece ölüm ...
anlam bulur gözlerinde ...
Sosyal ağlarda paylaş

dc++ ı zip halinde çekip kurmadan kullanabilirsin. kullanımını anlatan uzuuncana bi başlık vardı internet bölümünde.[signature][hline]Soru: Bir ampulü değiştirmek için kaç tane C++ programcısı gerekir?

Cevap: Hala fonksyonel düşünüyorsun!
Doğru tasarlanmış bir ampul nesnesi, değiştirme metodunu genel ampul nesnesinden miras alır!
Sosyal ağlarda paylaş

odchu haklısın bu aralar kafam hiç çalışmıyor inan aklıma gelmedi hiç böyle birşey. rahatça anlarlar sanırım dc++ fln kullanılırsa. en iyisi uniden halletmek :)

bu arada Rahan ve elma sağolun.[signature][hline]i've seen what i was - i know what i'll be
i've seen it all - there is no more to see!

[Bu mesaj Phlox tarafından 27 Eylül 2004 18:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...