Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Abdullah Gül: "Türkiye ile İsrail'in dostlugu bitmiştir"

demian

Öne çıkan mesajlar

bizimkinlerin boş boş açıklamaları yine.arkası getirilemeyecek, bi bok yiyemeyecek. sırf arap sermayesine,dinci tabana yaranmak için bağrındıkları bir hareket olarak kalacak işte.

israil'e giden yahudilerin anlattıklarına göre sadece türkiye gibi bikaç ülkede anti-semitizmle karşılaşılmamış,yani orada bi türkiye sempatisi vardı.türkiye israil'i ilk tanıyan devletlerden.en az 50 yıllık geçmişimiz olan istikrarlı,güçlü bir müttefiki hükümetin ideolojisi yüzünden kaybettik.amerikada da rum-ermeni lobisine karşı en büyük destekçimiz yahudilerdi.iki gün sonra bunlar iktidardan gittiğinde adamların yüzüne nasıl bakıcaz çok merak ediyorum.

bari arapları gazlasalar da ülkeye yatırım çekseler.şu yırtınmalar bi boka yarasa
Sosyal ağlarda paylaş

Mum_Chamber said:

di said:

Neden once buraya gidildi demiyorum abi, madem amac sadece insani yardim neden sadece musluman devletler seciliyor diyorum. Bugune kadar yardim edecek kimse yok muydu ?

bu milletce tekrar ettigimiz, cok klasik ve bir o kadar da anlamsiz bir mantiktir. "niye baska yere gitmediniz, haksizsiniz" demek hirsizi degil ev sahibini suclamaktir

Ha ? Cok alakasiz olmus kusura bakma. AKP'nin iktidara gelmesinden itibaren yapilan her eylem itinayla planlanmis ve sadece bu hukumetin isine yarayacak seyler. O yuzden gayet sorgulanabilecek bir sey su bahsettigim. Gayet iyi bildiginiz seyler aslinda ama amac ana fikirden cok karsi arguman yaratmak heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...