Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

-V.A.T.I.K.A.N-

Soulbringer

Öne çıkan mesajlar

''O günleri dün gibi hatırlıyorum Polga.Gerçekten güzel günlerdi denilmesi gereken bir konuşma sanıyorsan gerçekten yanılırsın küçük cam gözlüm.''Küçük kız küçük ayaklarını yere sürterek yaşlı kör adamın önünden öylece duruyordu.Yaşlı adam hafif bir öksürük nöbetinden sonra yeniden konuşmaya devam etti.''Evet o gün diyorduk değil mi...Neyse yılı tam hatırlamıyorum ama bir pazar günü olduğunu hatırlar gibiyim.Çok güzel bir yağmur çiseliyordu Nevdsjka sokaklarında öyle güzel salınan bir yağmur damlası daha görmemiştim.Sanırım sen yaşlardaydım fazlası ile yaramaz ve bir okadar saygısız ve asiydim.Annem ve babam gülümsemelerini bana çevirdikçe ben daha da şımarıyordum.Yağmur hızlandıkça Annem ve Babamın adımları hızlanıyor bende bir rüzgarda solmuş yaprak gibi ellerinde sürükleniyordum.Büyük simsiyah ve yağmur damlasının bile beyazlatamadığı bir kiliseye gelmiştik.İlk düşüncem Tanrı neden siyah rengi seviyor anlamıyorum diye geçirmiştim aklımdan.İçeri girmekte ki kurguları kurarken kafamda tekrar sürükleniş halinde içeri alındım.Açıkçası hiçte beklediğim gibi değildi.İçeride cüppeli zangoçları beklerken uniformali ve yine pardesulu bir çok asker vardı.Bir kaçtane askerin önüne sıralanmış hafif bir gaz lambası ile aydınlatılmış radyoyu andıran bazı aletler vardı.Asker hummalı bir çalışma içinde öylece durup aletleri kurcalıyorlardı.Bu karmaşık düşüncelerimi ayrık otu gibi sığlaştırıp anlamaya çalışıyordum.Annemin yanına bir tane sapsarı saçları ve gökyüzündeki bulutları andıran bir mavilikte gözlere sahip iri bir adam yaklaştı.Anlamadığım birçok ses çıkardı yada konuştu diyebilirim.Annem daha sonra onunla askerlerin gerisindeki bir masaya örtü serilmiş gibi olan haritaya doğru yürüyüşe geçti.O yürüdükçe radyo cızırtıları arasında büyük bir yankılı yürüyüş oluyordu.Babamın elini sıkıca tuttum.Babam da benim gözlerime baktı.Sessizce Annemin gelmesini bekledik...
(Devam edebilir)[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

açıkçası pek beğenmedim. belki imla hataları ve bozuk cümleler yüzünden dikkatimi konuya veremediğimdendir. bunlara biraz dikkat etsen daha güzel olabilirdi bence.[signature][hline]i've seen what i was - i know what i'll be
i've seen it all - there is no more to see!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...