Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mini Anket:Opeth dinleyen kaç kişi var ve en sewilen şarkısı?

Odun

Öne çıkan mesajlar

death iste ya hehe son albumunu saymioruz o fasulye :P[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 21 May 2003 15:26 tarihinde demiş ki:
ben prodüktör olsam bende öyle yapardım ne için suçluyorsun ki onu anlayamadım ?[hline]Call my name and save me from the dark
Save me from the nothing I've become

Para için müzik?
Sanat
Kişisel haz[hline]---------------------------------------------
RK1
"Onzac" The Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
Sosyal ağlarda paylaş

canjovi opeth öyle bi grupki ben death sewmezdim sewdirdi öyle brutal vokal bğürmel falan var ama kulağını tırmalamıyor melodiyle uyumlu gidiyor adam enstrüman gibi kullanıyor sesini aşmış kısaca

türkiyeye gelseler çok çok güzel olcak bide penayla baget kapsam tamam =)
ülkemize bi gelseler zaten hayran kitlesi kesin artar bgnin bu kadar hayranı varken nie opethin olmasın hatta opeth daha güzel

kesmedi opeth ve katatonia beraber gelip çalsınlar nede olsa kardeş grup ama katatonia gelmişti bi kere bidaa gelsin =)
Sosyal ağlarda paylaş

Burdan anlaşılan bu adamlar double albüm çıkarsaydı hiç kimse satın almayacaktı gibi birşey oluyor ben böyle birşey söylemek istemedim.

Double albüm olsaydı bu albümün yavaş olması yadırganmayacaktı çünkü:
Damnation ve Deliverance Konsept albümler olup bu adamların kendi adlarına yapmaya çalıştıkları bir işe prodüktör hoyt demiş vede sadece burada değil bi sürü yerde karşılaştığım gibi "yaa of bea bu albüm çok yavaş", "bunda brutal vokal niye yok" soruları ortaya çıkıyor. Aslında varda öbür tarafta kalmış onlar eheh.[hline]---------------------------------------------
RK1
"Onzac" The Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...