Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

koşaner sound tape

forgiver

Öne çıkan mesajlar

heralde davaya okumusalrdir lol

ergenekonu iddeanameyiz hazirlaya nsavci bile bilmiyor, birbirinden bagimsiz yiginla olay ve kisinin zoraki bir bicimde birbirleri ile baglantilanmaya calismasidir, hani sunnet dugununde resim cekilmis vs vs

ha iceri alinamsi gerekli cok fazla kisiyi aldilar, burda hicbir suc olmamis, hicbir komplo donmemis diyemeyiz

veli kucuk var
veli kucuke bel baglamsi mafya bozuntulari var
ne oldugu, parayi nerden buldugu belli olmayan rus masasi perincek var

obur yanda sirf muhalif olduklari ve meslekleri geregi bu insanlarla bi sekil tanismis olduklari icin iceri tikilmis birsuru gazeteci var

kayangi nerden geldigi belli olmadan spekulatif ve tarafli habe ryapan saibeli gazeteciler var

gorevelri sirasinda "haydi darbe yapalim" diye gaza gelmis, ancak planlari masada kalmis emekli pasalar var

balyoz gibi seminer, andic vs vs legal belgelerle iceri atilan yiginla asker var, bu belgelerin hepsinden yapildigi zaman herkes haberdar hani, donemin genelkurmay abskani davet edilmis gitmemis, altidnak iadamalr darbecilikten ayrgilaniyor adamin kapisini calan yok, obur genelkurmay baskani zirhli arabaya kondu, asil eyleme donusup muhtira veren adama dolmabahcede ne analstilarsa dokunan yok

sahter belgelerle iceri alinan suruyle subay var, pardon denip rutin oalrak saliniyor bunlar

32432 tane iddeaname donuyor ortalikta, davalar birlesiyro ayriliyor, hakim bile isin icinden cikamiyor

ben ergenekonu anladim diyen biri

a- yalan soyluyordur
b- cift tarafli ideolojiye maruz kalip "kesin sucsuzlar, asparagas" ile " kesin suclular, atin iceri" taraflarindan birini secmis veya okudugu tarafsiz olmasi gerektigi halde propgandadan baska bi halta yaramayan basin yuzunden olayi sorgulamadan, baskalarinin kendisi icin udsunup karar almasian izin vermis bi kisidir

hani su anda dusunurken benim bile basim agridi, rocket science ergenekonu anlamaktan daha kolay olabilri hani
Sosyal ağlarda paylaş

yargıdaki eksikliklere bakıp ergenekon yoktur diyen birisi

1- türkiye'nin son 60 senesi hakkında hiç birşey okumamıştır ve bizim ordunun kendi halkına karşı psikolojik harekat yaptığını kabul etmek zorunda kalan kabiliyetsizler barındırdığını bilmiyordur.
2- baykal'ın yanında ergenekon avukatlığı stajı yapıyordur.

yargıdaki eksiklik doğrudur pek çok da, kağıt parçasından yola çıkıp genelkurmaybaşkanının emriyle yapıldığı itirafına giden konuları da görmezden gelecek değiliz herhalde. işin daha komik yanı savcının teki çıkıp bu uyduruk sitelerdeki bilgilerle hükümet partisini kapatmaya çalışıyor. hadi yok de ergenekon, merak ediyorum nasıl yok denebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

ergenekon var ya da yok ergenekon davası bariz bir şekilde yasaları ve polisi kullanarak insanların üzerine baskı kurmak için kullanılıyor. yani buna en çok ergenekon'un olduğunu düşünen insanların kızmazı lazım ama nedense kızmıyorlar. bu kadar tehlikeli bir örgüt varsa bunu gerçekten yargılamak yerine bu dava kılıfı altında milleti hapse atıp duruyorlar. Bu hapis olayını öylesine söylemiyorum tarikatlara dava açıp da davaları elinden alınan savcıların başına gelen şeyler bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer bir insan hala ergenekon veya adı her neyse, bu derin yapılanmalara inanmıyorsa ya saftır, yada kendi inançları doğrultusunda inatlaşıyordur. Başka bir açıklama bulamıyorum.

Ayrıca koşaner son bir kaç yıdır medyanın, uzmanların basbas bağırdığını en yetkili ağız olarak itiraf etmiş, öz eleştiri yapmış. Basın yaptığı zaman ordu yıpratılıyor, yandaş candaş falan diye saçmalıyorsunuz.

Ordu yıpratılmasın ama bazı gerçekleri görelim. Terörle mücadeledeki bu ayıplar devam etmesin. 3-5 çapulcu bütün memleketi ağlatıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...