Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bateri kursu???

UltraPsycho

Öne çıkan mesajlar

Beyler bende sevdiim müzik aletini bulup, çalmayı öörenmek istiorum. İlk adım olarak da biraz bateri kursuna gidip sevip sevmeyeceğime ve yeteneğime bakıcam. :)

Yannız ankarada oturuyorum. Kurs, hoca farketmez. Bildiiniz var mı?[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..
Sosyal ağlarda paylaş

Whiskey kadikoy carsisinin alt katidir
ben de orda baris abiden ders almistim
cana yakin insanlardir ikisi de (Alpay abi ve Baris abi)
parani almaktansa sana ogretmeye oncelik verirler, ben gidip bir hafta okul tatil her gun gelsem edrs alsam dedigimde bosu bosuna parani harcama bu haftaki seyelri otur evde calis demisti, tekarr ders laicam saati 40 milyon git onun yerine bi studyoda calis dediler, tam tersini cok rahat sooleyebilirlerdi)

0216 348 97 99 telefonu, saat ucretini falan ogrenirsin konusursun, herseyi ordan alabiliyosun (pad di bagetti, hala alisveris yaptigim yerdir davul icin hehe

Barkin yolladi dersen sevinirim, kavun sen de de, Baris abiye soolersin barkinin internetteki mekanindan bi adamim ben diye hehe, sonra hakkinda daha detayli seyler ogrenirim ben baris abiden :P[signature][hline]...valla!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...