Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zell Online [proje]

Dev

Öne çıkan mesajlar

Oyun motorunu buldum , grafikleri de baya bi hazırladım ( temel atacak kadar ) artık geriye server bulmak , yeni grafikler hazırlamak ve ek özellikler eklemek kaldı. Evet çok yakında ilk türk MMORPG'si Zell Online açılıyor...
Sizin de yardımlarınızı bekliyorum. Yakında bi tane char sprite sheet koyacağım konuya post olarak , onu değiştirip veya yeni grafikler ekleyerek char yapabilirsiniz... Çok beğendiğim charların sahiplerinin ismini alacağım ve onları oyunda gördüğüm an itemle donatacağım . Oyunun tek eksisi şimdilik devam edilme olayı yok. Ama server bulduğumda bu sorunu halledeceğim ve oyun MMORPG dünyası Zell Online ile çalkalanacak . Bu arada şunu da söyleyeyim paralı yapmayacağım...[signature][hline]Efsane kalplerimizde yaşıyor... Ailenizin spamcısı devhochi ölmedi ölmeyecek...

[Bu mesaj darth_devhochi tarafından 6 Haziran 1996 06:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

çalkalayacak kadar iddialısın yani :) Bence daha iyi bir isim bulabilirdin cell veya sell kelimesiyle dalga gecer gibi olmus. Bir de tek basına mmorpg kasmak zor degil mi? uo gibi bisey yapma sakın oynanmaz (ooooh, giriş giriş). yapım aşamasından ssler koyarsan super olır. ayrıca koralilerin yaptigi koredeki bir suru mmorpg gibi olsun sadece turkler felan olsun boyle herkes turkce konusuyo :) İsim ve logo vs konusunda yardımcı olabilir eger istersen.[signature][hline][b]Bu posttaki içerik, yazarın kişisel görüşlerini belirtmektedir. lord_elvyn burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
[b]

[Bu mesaj lord_elvyn tarafından 26 Eylül 2004 14:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

he boyle cem yılmaz skilleri felan alıyosun ondan sonra job olarak reklam yıldızlığı felan seciyosun, laugh skilleri ust uste boost etkisi yapacak espri macroları felan ayarliyosun :)[signature][hline][b]Bu posttaki içerik, yazarın kişisel görüşlerini belirtmektedir. lord_elvyn burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
[b]

[Bu mesaj lord_elvyn tarafından 26 Eylül 2004 14:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla bana en çok sprite gerekiyor... işte örnek sprite. Ben char yaparım yeter ki çeşitli char olsun diyorsanız save as yapıp kaydedin pc'nize sonra reply olarak atın yaptığınızı . Ben de alıp oyuna koyayım çünkü büyük ihtimalle giysi olayı az bi düzeyde olacak çnkü çok zor her ırka giysi yapıp ta onu sprite'lamak...[signature][hline]Efsane kalplerimizde yaşıyor... Ailenizin spamcısı devhochi ölmedi ölmeyecek...

[Bu mesaj darth_devhochi tarafından 6 Haziran 1996 06:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lord_elvyn, 26 Eylül 2004 14:45 tarihinde demiş ki:
he boyle cem yılmaz skilleri felan alıyosun ondan sonra job olarak reklam yıldızlığı felan seciyosun, laugh skilleri ust uste boost etkisi yapacak espri macroları felan ayarliyosun :)

yok cnm öle değil :D. Eski çağ , kılıç vb.. dolaylarında geçecek ve Ragnarok havasında olacak. Bu arada ss için biraz beklemeniz gerek..[signature][hline]Efsane kalplerimizde yaşıyor... Ailenizin spamcısı devhochi ölmedi ölmeyecek...

Sosyal ağlarda paylaş

Adı : Ninetales
Türü : Tilki
Gücü : 50hp
Büyü gücü : Var
Büyüleri ( var ise ) :
-Enerji Şoku
-Sağlık
Ölünce Üstünden Çıkanlar :
-%48- Bıçak
-%6- Ateş Yüzüğü
-%17- Sağlık İksiri
-%98- 2000 Zen

:D bu arada para birimi de Zen[signature][hline]Efsane kalplerimizde yaşıyor... Ailenizin spamcısı devhochi ölmedi ölmeyecek...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
darth_devhochi, 26 Eylül 2004 14:56 tarihinde demiş ki:
Adı : Ninetales
:D bu arada para birimi de Zen

ahaha oyle bi pokeman vardı yanlıs hatırlamıyorsam
bu arada zen para birimi baska bir oyunda vardı sanırım.[signature][hline][b]Bu posttaki içerik, yazarın kişisel görüşlerini belirtmektedir. lord_elvyn burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Zen hem mu'dan hemde ragnarokta var ,
ninetales'de pokemon'dan alınma npc ;)[signature][hline]Efsane kalplerimizde yaşıyor... Ailenizin spamcısı devhochi ölmedi ölmeyecek...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arthur_HellsFire, 26 Eylül 2004 15:13 tarihinde demiş ki:
vb yeterli değil assembly bilmiosan uraşma bence sonunda hüsrana uğrayabilirsin amma illede yapiim nolcak diyosan motoru yolla bana bende yardım edebilirim kod kısmına

[Bu mesaj Arthur_HellsFire tarafından 26 Eylül 2004 15:13 tarihinde değiştirilmiştir]

saol da bana bolca grafik olayı gerek. Kodlamada da takıldığım yerlerde zaten buraya msg atacağım yardım edersin artık ;)[signature][hline]Efsane kalplerimizde yaşıyor... Ailenizin spamcısı devhochi ölmedi ölmeyecek...

Sosyal ağlarda paylaş

Network Rpg Maker :D ühühü :( :D. Et o zaman ama çoklu kullanıcıya açacağız Network rpg Maker'ı. Yeni bi ton char yapmak gerek bi de...[signature][hline]Efsane kalplerimizde yaşıyor... Ailenizin spamcısı devhochi ölmedi ölmeyecek...

Sosyal ağlarda paylaş

iyi yardım ediver ozman. Ama ben 8 kişi olayını kırmak istiyorum. 100 falan olmalı yani....[signature][hline]Efsane kalplerimizde yaşıyor... Ailenizin spamcısı devhochi ölmedi ölmeyecek...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...