Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

28-30 eylul/1-2 ekim anathema konserleri

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

sahnede öle ölü gibidiler çünkü bu kadar ilgi beklemiolrdı açıkçası umursamylrdı ama g.t oldular
2. si 2000 istanbul konserlerinde daıtıolr resmen...

ki bunlarda da daıtçaklrdr bence..

a dying wish gene çalarlarki :)[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

ilkini kaçırmıştım buna kesin gidecem eheh süfer :D[signature][hline]Question: How many C++ programmers does it take to change a light bulb?

Answer: You're still thinking procedurally! A properly designed light bulb object would inherit a change method from a generic light bulb class!
Sosyal ağlarda paylaş

adam bokunu çıkardılar demiş her hafta sonu izlioruz demiş izleme ozmn zorlamı izletiolar?isteyen gelir isteyen gelmez.türkiyede konser oluo die sevinceğine bokunu çıkartiolar diosun.

bende rockistanbulda kaçırmıştım içimde kalmıştı giderim artık merak ediorum gerçekten.therion'da 26 eğlülde gelio peh peh daha kim bilir kimler gelicek.[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DamienThorne, 10 Temmuz 2004 04:57 tarihinde demiş ki:
Bokunu cIkardIlar..Herhafta sonu Anathema izliyoruz..

Başımıza taş yağacak. Böyle bir düşünce veya fikir beklemiyodum açıkcası. Şaşırdım.[signature][hline]The answer of the question, why we are melancholic.
I still feel the pain, i still feel your love...

Born to cry...
Sosyal ağlarda paylaş

asktir...::)

geliolar lem

bakalım bu sefer gidebilcem mi
bir tek grup için 50 milyon bilet parası döktüm herahlşde bir kez daha dökerim...

yeni melek de 18+ var mı

bu arada rockistanbul da anathema nın 13-14 fotoğrafını çektim(vincent ve danny ile de çektirdim)
pazartesi veya salı günü onları upload etmeyi planlıyorum
hadi hayırlısı...[signature][hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Bir daha Log Out Olmadan Cikarsam Top oluyim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben cok fazla seyrettigim icin kendi adima bir yorum yaptim..Guzel tabi konser vermeleri, nekadar eski ruhlarini bana gore kaybetmis olsalarda..Her Hafta sonu geliyorlar boku cikti dememin sebebi, ulkede adam gibi konser festival duzenlenememesi nedeniyle idi.Hep ayni gruplar vs...Kisisel yorumdur, kimse kabul etmek zorunda degildir, ama saygi sinirlarini asmayalim lutfen.. :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...