Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ya abi bu nedir artik durtule durtule bir hal oldum

pisst

Öne çıkan mesajlar

ya olm:
1)sen nerede yaşıyorsun?
2)durup dururken yahudi-rus falan demişsin,herhalde evveliyatı var,aksi takdirde ne lan bu?
3)bodrumda mı oturuyorsun, arabanın camından mı giriyor koku?Ayrıca ne demek lan koku giriyor, koku bu,gaz yani bildiğin,gazların yayılımı prensibi var boru gibi,koku girecek tabi açık bir yer var ki giriyor.
4)kadın kokusu derken parfüm demek istiyorsun değil mi, çünkü kadın kokusu deyince biraz farklı anladım, kadın kokusu parfüm değildir çünkü, kadın kokusu kadın kokusudur.
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

ya olm:
1)sen nerede yaşıyorsun?
2)durup dururken yahudi-rus falan demişsin,herhalde evveliyatı var,aksi takdirde ne lan bu?
3)bodrumda mı oturuyorsun, arabanın camından mı giriyor koku?Ayrıca ne demek lan koku giriyor, koku bu,gaz yani bildiğin,gazların yayılımı prensibi var boru gibi,koku girecek tabi açık bir yer var ki giriyor.
4)kadın kokusu derken parfüm demek istiyorsun değil mi, çünkü kadın kokusu deyince biraz farklı anladım, kadın kokusu parfüm değildir çünkü, kadın kokusu kadın kokusudur.

kiro ne dedim bi mesajlarima baksana.

bende sasirdim 3 kere oldu 2 gunde. birsuru ev var etrafta koyde yasamiyorum. ama bu kadar keskin olarak gelmesi imkansiz. resmen kendim parfum sikiyormusun gibi geldi.

liseli said:

Crit miss xd

sen harbi liselisin. torpilli degilsen burada yakin zamanda tekme gelicek gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...