Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SYSTEM SHOCK 2 aklıma takılan bir bölüm.

wraog

Öne çıkan mesajlar

Az önce rickenbaker'a girdim.Yalnız aklıma birşey takıldı.
Ben Comman Deck'te takılırken bi hatun bana e-mail attı.E-mailde " Şu an Cargo Bay 2 deyim.Gelirsen yardımcı olabilirim." yazıyordu.Tabi bana çok uzak geldiği için hiç yanaşmadım.

Aranızda benim gibi üşenmeyip oraya giden var mı?
1-2 walkthrough a baktım ama birşey bulamadım.Hatta bu olaydan hiç sözetmiyorlar.

Ne diyor oradaki hatuuun??[signature][hline]" Bless all forms of intelligence. "
Sosyal ağlarda paylaş

delacroix olmasi lazim..sen yola ciktigin anda bir guzel olduruyorlar onu,tam gittiginde shodan daha fazla o bolmeye yaklasma yoksa pisman olursun diyor,dahada yaklasirsan

1:cybernetic module kaybediyorsun(hatirlayamiyorum miktarini)
2:Sagdan soldan birsuru sey gelip sana saldiriyor,kurtulman oldukca zor :)(tabi kurtulabilirsinde biraz ugrasarak)

umarim yanlis hatirladigim bolum yoktur.[signature][hline]Ranger : Eldritch : Bard (Excalibur)
Sosyal ağlarda paylaş

Az önce son yımırtayıda omlet yaptım.Şimdi ters yüz olmuş biryere geldim.Hayırdır inşallah...
Yalnız mermi sıkıntısı başgösterdi.Assault Rifle icin ArmorPiercing ve Anti Personal mermi kalmadı.
Yine paşa paşa shotgun ı kullanıcam galiba.[signature][hline]" Bless all forms of intelligence. "
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...