Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kendime not

Korax

Öne çıkan mesajlar

Dagilin lan.

Alan razi veren razi, size ne oluyor ? Ben bi kere bile sormadigim halde adam kendini rahatsiz hissetmis. Tim vermiyorum parani dese bile canin sagolsun derim. Helali hos olsun.

Bir de adam surekli yer/ulke degistiriyor son zamanlarda. Alti ustu 30-35 lira para icin 50 lira havale ucreti odemesinin anlami yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:

gosh said:

kardes anladik veremediginden isi yuzsuzluge vuruyorsun da ozel mesajla direk boyle boyle desene

param cok benim ama vakit yok, gerekirse di'nin sirketi satin alirim hani ehueh böyle tanimadiginiz cok madalyali yuzirlari trolleme cabalari falan bos seyler bunlar B)-

paran yok mu demisim?
Sosyal ağlarda paylaş

Param yok dememissin zaten, netekim bunu niye buraya yazdigimi sorgulamissin. Aramiza hosgeldin, garbic'a acilan topigin sorgusu olmaz, bide unutmayim diye yazdim. Testis mevzusu oldu artik 20$ aramizda sdg

/seviye=lise]

di said:

Dagilin lan.

Alan razi veren razi, size ne oluyor ? Ben bi kere bile sormadigim halde adam kendini rahatsiz hissetmis. Tim vermiyorum parani dese bile canin sagolsun derim. Helali hos olsun.

Bir de adam surekli yer/ulke degistiriyor son zamanlarda. Alti ustu 30-35 lira para icin 50 lira havale ucreti odemesinin anlami yok.

Caniii yirim, tesekkur ederim eheuhe, bi dönem yurda dogru, atcam direk hesaabingilina
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...