Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ANTALYALILAR

küheylan

Öne çıkan mesajlar

vip'ten bir hikayem var... :D
vip'te cs 1.6 oynuyoruz bigün ve host benim. böle baya kaptırmışız. 30-40 kişi falan var oyunda. saate bi baktım... dershaneye 10 dakka kalmış.
ananısk!
diyerekten console açıp q tab enter yaprak quit çektim. tüm cafeden sesler yükselmeye başladı.

"LA HAMAĞA GODUUM HOSTU NE ÇIHIYON?!"
"BEN GEÇERDİM O PCYE NİYE ÇIKTI LAN BU HİTNE?"
"HOST KİMDİ LAAAAAAAAAA"
"HOST KİMDİ OLM HOST KİMD NERDE LAN HOST?!"

bi baktım linç edicekler beni. maç da heyecanlıydı rageler küfürler havada uçuşuyordu.
klavyeyi fırlatarak ayağa kalktım ve
"hay host ağzına sıçayım senin... daha da oynamam ne güzel maç yapıyoduk hameka!" diyip kasaya yöneldim. paramı ödedim ve çıktım.

*phew*
Sosyal ağlarda paylaş

bi de anıl emlak vardı. antalyanın en iyi cdcisi...
adam o yoklukta daha dsl yokken kabloyu beğenmeyip uydu takmıştı. tüm gün biz torrent nedir bilmezken iso çekip cd yapıyodu.

bi gün yeni aldığım cdyi çalıştıramayınca gittim.

- olm sen gerizehalı mısın? hadi müşterilerin çoğu öküz annamıyolar ama sen anlarsın sandıydım
- neyi abi?
- crack diye bişey galmadı olm. bunun adı artık döviyans (deviance). onu boşaltacan klasöre
- ok kib bye
- bilmeyenlere de anlatın. habire sorup duruyo hitneler
Sosyal ağlarda paylaş

Cystein said:

vip'ten bir hikayem var... :D
vip'te cs 1.6 oynuyoruz bigün ve host benim. böle baya kaptırmışız. 30-40 kişi falan var oyunda. saate bi baktım... dershaneye 10 dakka kalmış.
ananısk!
diyerekten console açıp q tab enter yaprak quit çektim. tüm cafeden sesler yükselmeye başladı.

"LA HAMAĞA GODUUM HOSTU NE ÇIHIYON?!"
"BEN GEÇERDİM O PCYE NİYE ÇIKTI LAN BU HİTNE?"
"HOST KİMDİ LAAAAAAAAAA"
"HOST KİMDİ OLM HOST KİMD NERDE LAN HOST?!"

bi baktım linç edicekler beni. maç da heyecanlıydı rageler küfürler havada uçuşuyordu.
klavyeyi fırlatarak ayağa kalktım ve
"hay host ağzına sıçayım senin... daha da oynamam ne güzel maç yapıyoduk hameka!" diyip kasaya yöneldim. paramı ödedim ve çıktım.

*phew*

heheh iyi kurtulmuşsun.

Cystein said:

bi de anıl emlak vardı. antalyanın en iyi cdcisi...
adam o yoklukta daha dsl yokken kabloyu beğenmeyip uydu takmıştı. tüm gün biz torrent nedir bilmezken iso çekip cd yapıyodu.

bi gün yeni aldığım cdyi çalıştıramayınca gittim.

- olm sen gerizehalı mısın? hadi müşterilerin çoğu öküz annamıyolar ama sen anlarsın sandıydım
- neyi abi?
- crack diye bişey galmadı olm. bunun adı artık döviyans (deviance). onu boşaltacan klasöre
- ok kib bye
- bilmeyenlere de anlatın. habire sorup duruyo hitneler

bu baya bok gibi bir hikaye.
Sosyal ağlarda paylaş

vcd vadisi vardı :D:D:D şeyde doğugarajında ahahah neydi ora ya . Bide sedat burger var :D MAUHAUAH TAVUK DÖNERDEN BAŞKA BİEŞY YOK

yol üstü egzos megzos dan çıkan dumanı alayını üzerina hapsediodu döner.Arkadaşla hatta slogan yapmıştık sedat burger'a

Sedat burger, Ye ve öl :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...