Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SATILIK Asus I7 Gaming Laptop

sQu

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar,

Elimdeki 31.10.2010 tarihinde Gold Bilgisayardan alınmış, 2 yıl garantili ve toplam 3 ay kullanılmış çok temiz gaming laptopimi satiyorum. Fiyat olarak 1700 TL düşünüyorum ama çok bir bilgim yok, yapabildiğim araştırmalar sonucu bi fiyatın makul olduğunu düşünüyorum. Fiyat konusunda bilgilendirme amaçlı mesaj atarsanız çok sevinirim.

Ödemeyi 750-1000TL gibi bir kısmı nakit verip üstüne kredi kartiniz ile bana cpu/anakart/ram alma imkanı da sunmaktayım

ASUS N61JQ- JX091V i7-740QM
CPU Intel® Core™ i7-740QM 1.73 Ghz ön belleği 6 MB
Ekran Boyu 16" (1366x768)
Ekran Tipi hd color shine Ekran
Ekran Kartı ATI Mobility Radeon HD 5730 1024 MB
Bellek 4 GB max 8 GB
Bellek Tipi DDR3 RAM (1066 MHz)
Sabit Disk 640 GB 5400rpm
Optik Sürücü Blu-ray okuyucu + Dvd yazıcı combo
Ses High defination Audio
Network Kablolu 10/100/1000 Mbps Ethernet
Network Kablosuz 802.11 b/g Bluetooth : var
Port HDMI,1 x VGA,1 x Kulaklık Çıkışı 1 x Mikrofon Girişi,USB 1 adet USB 3.0 + 2 adet USB 2.0,E-SATAx1
pil Ömrü 6 Hücreli lityum-iyon pil (Yaklaşık - Kullanıma Bağlıdır)
Ağırlık 2.910 Kg
İşletim sistemi Windows 7 Home Premium 64-bit

Ek Özellikler
Dahili Web Kamera : 2 Megapiksel Web Kamerası
Kart Okuyucu : 8-in-1 card reader
Boyut : Genişlik 384 mm,Derinlik 265 mm,Yükseklik 35 mm
Klavye : Klavye Türkçe Q Klavye + Sayısal Tuş Takımı
Sosyal ağlarda paylaş

Hayırlı satışlar dostum multi medya yönü kuvvetli bu bilgisayarın asus gaming modeli diye almamıştım onun yerinde msi gc620x aldım.

Sen 1 ayda kullansan 1 günde kullansan 2. el edir yani tabiri atlamaman lazım onun dışında iyi laptop iş yapar her geçen ay yenilerini sürüyorlar piyasaya baya karışmış vaziyette piyasa.Lenovo gibi markalar sağolsun en iyi markalar gibi laptop üretiyorlar sadece yapım malzemeleri daha ucuz kalitesiz başka farkı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Nomak said:

Hayırlı satışlar dostum multi medya yönü kuvvetli bu bilgisayarın asus gaming modeli diye almamıştım onun yerinde msi gc620x aldım.

Sen 1 ayda kullansan 1 günde kullansan 2. el edir yani tabiri atlamaman lazım onun dışında iyi laptop iş yapar her geçen ay yenilerini sürüyorlar piyasaya baya karışmış vaziyette piyasa.Lenovo gibi markalar sağolsun en iyi markalar gibi laptop üretiyorlar sadece yapım malzemeleri daha ucuz kalitesiz başka farkı yok.

Lenovo kötü bir marka mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...