Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pepeleksel futbol maçı v23

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

ALLAHIM BİZİM EVİN ORASI LAN GELİORM

KİM KİMİZ? AYRICA BEN HANGİ TAKIMDAIM?

ha ayrıca kadıköyde fln buluşsak boğada öle çıksak hoş olmaz mı?[signature][hline]MSN : [email protected]
Radio eXiLe WJ
eXiLe UO Shard Staff Member
UO Data Center
| ?Laistragon? | | My Photos |

[Bu mesaj Laistragon tarafından 23 Eylül 2004 13:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
we need the fucking phone number of moda halı saha
bulun ulan acilen arayın saat 5-6 tutun ne yapıp edin kimde varsa
kimin evi yakınsa falan[signature][hline]Grandmaster Hamburger
DynamicK ne yapar?
cevap: ms paint, notepad, iexplorer,mirc kullanır. mail yollar,icq,msn kullanmayı bilir. uo oynayabilir. Hedefi: ileride büyüyüp büyük adam olcak ve asp,php,vb,wc,c++,c#,delphi,linux,flash,ps,3dmax,autocad öğrenip imzasına ekleyecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

kender
babacum,
angelus,
arcane,
holy,
dyna,
sabo,
silth,
dela,
griz,
thrall
laist

evet biri takımları kursun :) bu arada thrall defanstır onu söyliyeyim[signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"

Kapattık dükkanı
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
MAÇ SAAT 5-6 ARASI ARKADAŞLAR YUKARIDAKİ TOPARLAK SİLTH IN MSJINDA 4-5 YAZMIŞ BİLMİYO O

evet caps acik! grrr[signature][hline]Grandmaster Hamburger
DynamicK ne yapar?
cevap: ms paint, notepad, iexplorer,mirc kullanır. mail yollar,icq,msn kullanmayı bilir. uo oynayabilir. Hedefi: ileride büyüyüp büyük adam olcak ve asp,php,vb,wc,c++,c#,delphi,linux,flash,ps,3dmax,autocad öğrenip imzasına ekleyecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Boğa ya gelecek olan var ise ben araba ile gelicem ışıklarda sağa yanaşıcam ordan atlarsınız hemen
silthanas la laistragon geliyo 3 kişi daha alabilirim[signature][hline]Grandmaster Hamburger
DynamicK ne yapar?
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin

metalik gri nissan almera tekna
içinde ben varım nası tanımıcan?
edit= .xstr 150 .xmagery 1000

[signature][hline]Grandmaster Hamburger
DynamicK ne yapar?

[Bu mesaj DynamicK tarafından 23 Eylül 2004 14:16 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Laistragon, 23 Eylül 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Ah zıçtık şimdi.

Telefon ile rezevasyon olmuyor.

Kim depar atıyor?

tamam ben depar atarım birazdan..[signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"

Kapattık dükkanı
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Laistragon, 23 Eylül 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
depar

depar=babacum[signature][hline]Grandmaster Hamburger
DynamicK ne yapar?
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
gris satmıyo konustum icqdan eahu[signature][hline]Grandmaster Hamburger
DynamicK ne yapar?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...