Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Golden Retriwer

Chimera167

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar Golden Retriver köpek istiyorum aileme zart diye sokmam gerekiyor.Minik olması önemli tabiiki ve erkek olsun lütfen petshoplarda 1000$ dan satıyorlar. Canı para ile satmak bana yanlış geliyor (yada param yok mu desem :P ) kısacası gerçek bir evi olacak Istanbulda oturuyorum aldıgım kişi köpegini istedigi zaman görebilir.Tabiii olursa.

[Bu mesaj Chimera167 tarafından 23 Eylül 2004 16:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
hmm bulma şansın çok zor. belki gazete ilanlarına falan göz at, bu topici up tutmaya özen göster ;)[signature][hline]===> orc_lord <===
orc_lord in melancholy (day 8)
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet
PLAYINGARENA
*Kuşu öldüğü için üzgündür*

Sosyal ağlarda paylaş

Bence petshop'ları gez oralarda doğum yapan Golden'ların veya başka türlerinde olabiliyor, yavruları satılıyor.1000 $ gibi bir fiyatta vermezler.Tabii bu satışın gerçekleşmesi için bi de doğumu yapan Golden'ın sahibinin onay vermesi gerekecektir.Ama bence en sağlıklı ve en güzel yol bu.[signature][hline]My Honour is My Life
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
1000$ bir golden retriever için çok pahalı. ankara'da hayvanlar çok pahalı, ama golden'lar burda 400-600$ arasında..[signature][hline]===> orc_lord <===
Pati Pet
PLAYINGARENA

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
hevet evet çek gönder..
ama metrocity'den alıyorsun. sadece orası golden satmıyor biliyorsun değilmi :)
bence gidip araştır kesinlikle 400$ - 600$ arası..[signature][hline]===> orc_lord <===
Pati Pet
PLAYINGARENA

Sosyal ağlarda paylaş

ya büyüyünce yer onlar adamı ya[signature][hline]İnsanın hayatında iyi arkadaşları ve dostları vardır.iyi arkadaşlar kodese düştüğünde seni kefaletle çıkaranlardır.dostların ise kodeste yanında olanlardır...
Gidiyorum hayattan,suların aktığı yönden,rüzgarın sevgi dolu okşayışından uzaklara uzaklara gidiyorum....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...