Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Today I Learned

BloodyBeast

Öne çıkan mesajlar

huun said:

radarı gördüğüm halde "oo kekolara bak nereye radar atmışlar" deyip yavaşlamadım ve cezayı yedim. dacia logan station binek araba değilmiş, kamyonet olarak geçiyormuş ruhsatta. hız sınırı 93 km. çok acı bi ders oldu.

Saçmalık ya.Neden kamyonet olarak geçiyormuş ki,sanki kaç kg taşıma kapasitesi var?
Neyse kardeş,geçmiş olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

radarı gördüğüm halde "oo kekolara bak nereye radar atmışlar" deyip yavaşlamadım ve cezayı yedim. dacia logan station binek araba değilmiş, kamyonet olarak geçiyormuş ruhsatta. hız sınırı 93 km. çok acı bi ders oldu.

öğrendiğinde şu suratı yaptın mı

http://wd3.photoblog.pl/np2/201011/E5/79456022.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

Düşünce göklerinin baş konağı sevgidir sevgi;
Gençlik destanının baş yaprağı sevgidir sevgi;
Ey sevginin sırlarından habersiz yaşayanlar,
Bilin ki tüm varlığın baş kaynağı sevgidir sevgi.

http://sp11-internetlanguage.wikispaces.com/file/view/everything_went_better_than_expected.png
Sosyal ağlarda paylaş

nomsaR said:

ey zahit şaraba eyle ihtiram
insan ol cihanda bu dünya fani
ehliye helâldır , naehle haram
biz içeriz bize yoktur vebali.

ben de şunu severim:)

şarap testimi kırdın tanrım
zevk yolumu tıkadın tanrım
nar rengi şarabımı yere çaldın tanrım
tövbeler olsun yoksa sarhoş musun tanrım

Semerkant.
Sosyal ağlarda paylaş

Son zamanlarda ciddi sorguluyordum bu düşünceyi ama bugün kesin olarak emin oldum; aşk bir yalan, bu yalana kanan adam-kadın da tatava. Ve ayrıca kadınların tamamı erkeklerle evlenene kadar yalan söylüyor, rol yapıyor. Erkekler de mal gibi dangalakça neleri var, neleri yok açık ediyorlar. Erkeklerin, en azından çoğunun neden karılarını aldattığını çok hem de çok iyi anladım. Henüz bekar olan erkek patilere nasihatim...evlenmeyin olm, gezin, tozun, hayatınızı yaşayın, mümkün olduğu kadar çok kadınla birlikte olun...evleneceğiniz zaman da aşkı,maşkı beklemeyin. Mantık evliliği yapın. Kesinlikle en az 9-10 yaş büyük olmalısınız evleneceğiniz kadından. Mümkünse aynı eğitim seviyesinden de olmayın ve hatta karınızdan daha fazla para kazanacağınız bir mesleğiniz olsun.
Heee....35 yaşından önce de evlenmeyin derim.
Hadi rastgele.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...