Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ank/Sat Carvin Legacy Head, Mesa 2x12 Kabin, T.C. G-System

Bleeding

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,

ekipman değişikliği yapacağımdan elimdeki Carvin Legacy 100 W kafa, Mesa 2x12 Celestion V30 speaker lı kabin ve T.C. Electronics G-System ürünlerini satıyorum.

Carvin Legacy 100 W Head 2700 TL
Mydukkan da şu andaki sıfırının fiyatı 3700 tl olarak görünüyor.
http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=3477&gid=1087

Amfi mastercihan tarafından modlanmış ve tüpleri değiştirilmiştir. Orjinalinden biraz daha optimize edilmiş bir haldedir. Sadece evde ve temiz kullanılmıştır. Hiç bir problemi bulunmamaktadır.

Mesa Boogie 2x12 Horizontal Rectifier Cabinet 1000 TL
Do-Re müzikte sıfırı 1550 tl olarak görünmektedir.
http://www.do-re.com.tr/urundetay.asp?id=2537&mesa-boogie-2x12-horizontal-rectifier-kabin

Do-Re müzikten satın alınmış ve faturası durmaktadır. Sadece evde kullanılmıştır, fiziksel veya işlevsel hiç bir problemi bulunmamaktadır. Speakerları Celestion V30 dur.

Not : Carvin Legacy Head satılmadan satılmayacaktır.

T.C. Electronics G-System 3000 TL
Şu anda ürünün Mydukkanda sıfırı 4500 TL olarak görünmektedir.
http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=1593&gid=523

Ürün Pan müzikten alınmış olup faturası bulunmakta ve garantisi devam etmektedir. Sadece evde kullanılmıştır, kozmetik veya işlevsel olarak hiç bir problemi bulunmamaktadır.

Ürünlerin hiç birinde kesinlikle takas düşünmüyorum.
Ürünlerin hepsi sıfır durumdadır tertemizdir.

İletişim için :

Deniz Sayman
Tel : 0555 255 74 18
mail : [email protected]

Sosyal ağlarda paylaş

2x12 Recto kabin nasil, low end acisindan memnun musun? 5150'nin low end'ini kaldirabilecek guzel bir kabin ihtiyacim var da en kisa zamanda.

Bir de ilgini cekerse ENGL Screamer 50W combo satiyorum, hos Legacy'den sonra seni paklayacagini da hic sanmiyorum acikcasi, ama yine de belirteyim dedim. =)
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
mastercihan ın amfide yaptığı değişiklikler için yorumları aşağıdadır

"Carvin legacy amp için bir kaç bilgi vermek istiyorum, zaten bilindiği üzere clean kanalı her türlü pedal ile iyi geçinen vede kristal parlaklığında tonları olan bir kanal burda bir sorun yok , ama bu amplinin gain kanalı için tarafımdan birkaç düzeltme yapıldı.Deneyenler bilir bu amplinin gain kanalı bogner extacy amplilerden ilham alınarak yapılmıştı tabii vainin istekleri doğrultusunda bir kaç tonal değişiklikle...
Gel gelelim drive için tek bir kombinasyonla güzel ses veren ve drive potu 7 yi geçtiğinde çamurlaşma problemi olan bu aletin drive tarafı bir kaç değer değişikliği ve kritik noktalardaki parçaların en iyileri ile değişmesi ile başka bir boyuta atladı. Ne dediğimi anlayabilmeniz için denemeniz gerekecek ama ben beğenmeyecek birisi cıkaçağını hiç ama hiç düşünmüyorum.Hiçbir fuzzy sound çamurlaşma yok eskisinden daha gainli ne definasyonlu.Her farklı ayara her farklı tat...Vereceğiniz parayı helede dolar kuru bu noktadayken son kuruşuna kadar hak edecek bir amp."
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...