Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oslo'da patlama

logtrig

Öne çıkan mesajlar

doxylamine said:

eğer amerikalılar şişman deseydim ve sen bana
"Amerikalılar hakkında birşey bilmiyorsun,zenci amerikalılar o kadar şişman değil" deseydin onların ufak bir kısım olduğunu belirtirdim.
aynısını yaptım
dikkat ettiysen ortodox yahudi lafını ağzıma almadım. yahudi dedim,genel,çoğunluğu kasdediyorum. zenci amerikalıda demedim,amerikalı dedim. azınlığın desteklediği şeyi çoğunluk gibi gösterip bütün argumanı boşa çıkarma çabası içindesin.

Tutunacak dalın kalmadı, en kökten dinci Yahudiler'i Yahudiler'den ayrı bir güruh olarak sunuyosun şimdi de.
doxylamine said:

"Yahudilik hakkında pek birşey bilmiyorsun üzgünüm, Ortodox Yahudiler'e göre Yahudiler ancak mesih geldiğinde kendi ülkelerine sahip olacaktı"
yahudilik hakkında hiç birşey bilmediğimi söylüyorsun. tamam.
sonra birdenbire ortodox yahudilerin görüşünü söylüyorsun,ve bunu bilmemin sebebi olarak gösteriyorsun.
ben genel olarak yahudilerden bahsediyorum,ufak bi kısmından değil.
örnek lazımsa
https://www.youtube.com/watch?v=9unvZtbDIh0
http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/156625

Ad hominemin, straw man'in bini bir para. Hiç lafı dolandırma arkadaş, Yahudiler'in hepsi aynı diyen sen değil miydin, çocukları büyüseler de bi bok olmaz diyen?
Sosyal ağlarda paylaş

doxylamine said:

yahudilerin hepsi kötüdür ve aynı boktur. adamlar konuşma özgürlüğünü kısıtlıyor daha ne yapsın.

Esas senin ne bok olduğun belli işte.

Şu ana kadar kimseyi şikayet etmedim ama böylesi bir ahmaklığın açıkça icra edildiğini görmek beni rahatsız ediyor, bu arkadaşı şikayet ediyorum şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır, bosluk bırakmadan tek dayanağı bir insanın bir ırkın/dinin mensubu olması olan bir yargının nefret sucu olduğunu söylüyorum.

ateşe ateşle karsılık veriyosunuz diye celallenmen komik.
Senin sunduğun yargının devamında bir tartısma olusması ımkansız cunku. vericek baska karsılık bırakmıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

doxylamine said:

arkadaşım bi tane adam akıllı link ver kaynak ver. orada holocaust hakkında bilgi verdik,2-3 herifin protestosunu koyuyorsun,azınlıktan çoğunluğa yorum yapıyorsun,gelip argumanı kazanmış gibi burnun havada tavırlarla dolanıyorsun.
sonra gidip şikayetle tehdit ediyorsun.

Holocaust ile ilgili pseudo tarih "belgelerine" yönelik ne demişim bak zamanında:
"Teen hevesinle agresif araştırmalar yapıp kendi mantalitene uyan tüm kaynakları absorb ede ede oluşturduğun dağarcığınla bilgi sahibi sanıyosun kendini."

Holocaust oldu mu olmadı mı umurumda değil ayrıca.

Hala beni azınlıktan yola çıkarak (kaldı ki 3 herif falan değil bunlar koskoca bir MEZHEP var bu davaya inanan) daha kalabalık bir güruh hakkında bir yargıya varmakla itham ediyosun, eleştirdiğim şeyin failler üzerinden eylemle alakasız insanları töhmet altında bırakma dangalaklığı olduğunu anlayamadın, kendinin zıttı olan bir ahmaklığı yaptığımı hayal edebiliyorsun sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

doxylamine said:

ya 5 para etmez insanlarsınız internet 3 mbit olmasa yazmaya üşeneceğim

3mbit ne ya?bizim alt giriste celeron pc ile knight oynayan sovalye kilikli napolyon mahmut abide bile 8 mbit net var.herif efendiligini bozmuyor.suriyede neti dandik tt tarafindan verilen,rpg gormus masum suriyeliye benziyorsun...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...