Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anaconda 2

uncla

Öne çıkan mesajlar

Bu tür filmlerin miladı geçti gibi geliyor artık bana :) Fragmanlardan izlediğim kadarıyla ilk filmle fazla benzer. Ama gitmedim ben, sadece ukalalık yapıyorum. Hatta gitmeyeceğim için ilelebet bu film hakkında ukalalık yapabilirim :)[signature][hline]God created the earth in six days, on the seventh he rendered.
@ui ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i | DevianArt | Eve-Online
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Evolution, 18 Eylül 2004 02:51 tarihinde demiş ki:
starın verdiği 2. sınıf yılanlı fimlerden bir farkı olduğunu sanmıyorum :)
ek olarak dew timsahlı, dew panterli we hatta katil arılı (!) filmleri de eklemek istiyorum. ya bu filmleri hangi senarist yazar? Allah belanı wersin senin de, sana senarist gözüyle bakanın da be adam[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

Gişe hasılatını öğrendikten sonra okuduğun bela döner sana ama.. :) İnsanlar nede olsa para kazanmak için yapıyorlar bu işi. Sanat dünyasını sarsmak için değil (herzaman değil..).[signature][hline]God created the earth in six days, on the seventh he rendered.
@ui ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i | DevianArt | Eve-Online
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-MrBomb-, 18 Eylül 2004 16:37 tarihinde demiş ki:
said:
ek olarak dew timsahlı, dew panterli we hatta katil arılı (!) filmleri de eklemek istiyorum. ya bu filmleri hangi senarist yazar? Allah belanı wersin senin de, sana senarist gözüyle bakanın da be adam

Dev karıncalı film vardı, ben onu bilirim onu söylerim, yok ötesi..[signature][hline]be exceptional!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spidee, 18 Eylül 2004 20:04 tarihinde demiş ki:
said:
said:
ek olarak dew timsahlı, dew panterli we hatta katil arılı (!) filmleri de eklemek istiyorum. ya bu filmleri hangi senarist yazar? Allah belanı wersin senin de, sana senarist gözüyle bakanın da be adam

Dev karıncalı film vardı, ben onu bilirim onu söylerim, yok ötesi..

aaaaa It came from Deserta laf atmayalim hic. Oyunu bile vardi amigada oynardik...
Sosyal ağlarda paylaş

Abi hasta etmeyin insanı millet daha gitmeden kçından sıkmaya başlamış. Ben de gitmedim. O yuzden de filmle ilgili yorum yapamam. Ama biçok kişi kotu filmleri onceden seziyo herhalde.
İlginç..
Not: Harbi neye gore değerlendirdiniz filmi lutfen çok merak ettim.[signature][hline]I love you but, i love your butt.
Warning! A nuke has been launched!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spidee, 18 Eylül 2004 20:04 tarihinde demiş ki:
said:
said:

Dev karıncalı film vardı, ben onu bilirim onu söylerim, yok ötesi..

O film super :) cocuklugumda izlemiştim baya etkilenmiştim. sahile vuran toxic atıklardan etkilenen karıncalar ehe superdi o.
Zate basımıza ne geliyosa bu atıklardan geliyo. ölüleri canlandırır(yaşayan ölüler) hayvanları devleştirir falan filan:)[signature][hline]DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay
Necroll-lvl 50 kurbaga suratlı necro-kay
CoH
Sardius-magic/controller-justice
Sardius II-magic/blaster-justice
Sosyal ağlarda paylaş

Ben gitmedim gitmemde. Zaten bu tür filimler (köpekbalığı, yılan ,aslan, kaplandan kaçma filmleri) hep aynı sahneler. Böyle mesela yılan gelir adam yukarı çıkcak kolunu uzatır yukarı yukardakiler de son ana kadar bekler yarım saat. Tabi biz de hadi kurtar artık bu kadar mallık olmaz deriz. Bide böyle herşey sakinleşir adam açıklama yapar hoop ordan bişi çıkar adamı yer direk. Hep aynı sahneler olur. Bunda da bişi değişeceğini zannetmiyorum[signature][hline]come forth my friend...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...