Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beta Türk Oyunu : Mancınık

Sailor

Öne çıkan mesajlar

biz yazarız quote ları ya önemli diil o. skin yapmak isterdim,netekim yapmaya çalıştım da, ama grafik iyi bilmediim için paintde çalışmak gerçekten de ızdırap oldu benim için. ayrıca pek de iyi olduğunu söyleyemem.ama dediğim gibi,içerikle ilgili herşeye destek olurum,elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım.[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Pascal, 25 Mayıs 2004 01:30'da demiş ki:
Ya ciddi ciddi biriylee kavga etmek istiyorum. Olmadı kırmızı ışıkta bekleyip camı açık taksi şöförlerine tokat atacam...
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni kartlara tester olabilirim :)
bu arada strateji oyunlarına benzetmek için adama bağlı (2 işçi,1 işçi şeklinde) olan kartlar yemek diye bişi kullanabilirler. demirler saldırı içeren kartlarda,taş tamirat için kullanılan kartlarda kullanılsın. hem tamirat hem ataklarda biraz demir biraz taş kullanılsın. büyü gücüne gerek yok.yani
Yemek: Adam kartları
Taş: Tamirat kartları
Demir: Saldırı kartları[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Pascal, 25 Mayıs 2004 01:30'da demiş ki:
Ya ciddi ciddi biriylee kavga etmek istiyorum. Olmadı kırmızı ışıkta bekleyip camı açık taksi şöförlerine tokat atacam...

[Bu mesaj shapshal tarafından 11 Ağustos 2004 22:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

indiriyorum şu anda beraber oynayabilecegim biri varmı? cunku taparım ben bu oyuna might and magic serisinde de hastaydım
kagıtlara çizip oynuyoduk :) iyi oldu eline saglık[signature][hline]Fii tarihinde Saruman demiş ki:
ph34r my army of uruk hai! Go outz0r, find teh hobbitz and pwnz0r them!
--------------------
Ariakan the YIILLAAANNN Merc..(RIP)(tss)
Ariakan the KELEBEEEEK Zerker..
Sosyal ağlarda paylaş

ehe, daoc oynamasam bi kere oynardık seninle :) ben elimle çizmeyi aşmış oyunu masaüstüne taşımaya çalışmıştım oyun fikri de ordan çıkmıştı. hala dueuyor kartonları vs ama kart yapamadık.. iyi fikir aslında uğraşayım biraz yazlıkta fln sıkılmam oynarım :)[signature][hline][email protected] | 6254196
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda 3 işçiden sonra 4. işçiye çıkmıyor.Ayrıca oyun super ellerine sağlık sailor hastası kaldım.Son olarak özel mancırık kartı var o 25 kaleden götürüyor bence onun etksi daha artırılmalı çünkü çok fazla malzeme istiyor bide çıkma oranını azaltırsan dengelersin sürekli çıkmaz.Bu tip oyunları masaüstünde fazla oynamadım fakat benim discard ettiğim kartı sıra karşı tarafa geçince oynuyamaması lazım diye biliyorum yani iki tarafında kendine ait kartlar orta taraftada seçmeli kart lar olcak die biliyorum discard edincede kullanılmayan card ların arasına yollamış olman lazım değilmi.yoksa yanlışımmı var ?
Sosyal ağlarda paylaş

yorumlarınınz için sağolun, bir haftadır şehir dışındaydım bakamadım forumlara.. oradaki 5 kart da ortak. yani sen hangi kartları oynayabiliyorsan, rakip de oynayabiliyor. dolayısıyla sen bir kartı discard edince rakip o kartı oynayamamış oluyor.

ayrıca 3. işçiden sonra 4. işçiye çıkamama olayına bakacağım ama öyle birşey olduğunu hatırlamıyorum, baya oynadım çünkü başıma gelmedi öyle birşey :)[signature][hline]Mancınık: Web | Download
Mail:[email protected] , ICQ:6254196
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
biliyorum o hatayı, başka bir bilgisayarda denerken de oluyor. yeni versiyonda düzeltilecek. saat ayarını 24 saate çevirirsen düzelir. yani saat 4:25:46 PM şeklinde olmamalı. 16:25:46 şeklinde olmalı.. en azından şu anki versiyondaki bi bug.[signature][hline]Mancınık: Web | Download
Mail:[email protected] , ICQ:6254196
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...