Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yepyeni mmorpg: biosfear

Zed

Öne çıkan mesajlar

pc net te de reklamını yapmışlardı ama korece hedelerden gözüm yememişti , hem grafik olarak ta çok iyi değil. Mu'dan vazgeçmeyin diyorum ben..[signature][hline]Efsane kalplerimizde yaşıyor... Ailenizin spamcısı devhochi ölmedi ölmeyecek...

[Bu mesaj darth_devhochi tarafından 6 Haziran 1996 06:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zed, 31 Aralık 2003 11:50 tarihinde demiş ki:
ben oyunu bıraktım bile. 3 gün oynayınca sıkıldım bıraktım. oyun çok dengesiz. 20. level'dan 100. levela kadar çoğu class için nerdeyse hiçbişey yok. uğraş dur, ava git görev yap koştur koştur bişey yok. ben pek beğenmedim, ama ilerde gelişirse güzel olabilir.[hline]tüm dünya nüfusunun yokolduğu büyük savaştan sonra hayatta kalan tek kişi evde oturmaktadır. kapı çalar.

yani işte örneği...[signature][hline]Efsane kalplerimizde yaşıyor... Ailenizin spamcısı devhochi ölmedi ölmeyecek...

[Bu mesaj darth_devhochi tarafından 6 Haziran 1996 06:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

level 12 olduk bile.. ama 265. level adamlar var etrafta :) acikcasi mu onlinedan daha cok hosuma gitti bu. daha seri, hizli. itemler falan bayagi guzel .. mu online i hic sevemedim maalesef. devamli KS ciler lootu calanlar falan kayniyor o oyunda bu en azindan uk oldugu icin daha olgunlasmis duruyor. birde @@//tik@@ tarzindaki isimler beni direkt oyundan sogutuyor.

risk your life da guzel .. beles zaman gecirmelik iste wow ve eq2 ye kadar[signature][hline]World of Warcraft <-----> www.Alaturqua.com <-----> Everquest 2
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...