Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bayan geri vokal Aranıyor.

Numb

Öne çıkan mesajlar

arıyoruz yeni bir oluşum yeni bir grup. bilgi almak isteyen bana p.m atabilir.

not: ben çok bayarım hakkaten ben yapiimmi geri vokal tarzında esprilerle gelmeyin bana kardeşim :)
[signature][hline]
"kadınlara mı gidiyorsun? kırbacını unutma!"

[Bu mesaj Numb tarafından 18 Eylül 2004 14:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

imzanı gören kaçmıştır bence :)[signature][hline]Korax, 27 Ağustos 2004 15:58 tarihinde Brook'a demiş ki:
Dünya ahiret bacım olsun..
Ayda görürsem affetmem.

[spo1=Paticik Halay ekibi]
_o_ _o_ _o_ _o_
..|.....|.....|.....|
./ ./ .../ .../
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..
Powered bY Korax & Pascal.
Pati halay ekibi kurucuları ve başları..
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

dimi yani sonra kızları toplayıp toplayıp biz arabesk yapacaz dersiniz kesin (arabeske geri vokal? :p)[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

evet sorulara baştan başlıyım cevap vermeye.
volfi neden bayan sorusuna- çünkü erkek vokalimiz var yaklaşık 3 kişi ondan dolayı bi tane bayan geri vokal lazım.
sona kırbacını unutma mevzusu nietche nin bir sözüdür ve hikayesi çoookooooook uzundur merakedenlere anlatırım pm atsınlar.
yaş olarak ortalama 25 yaşındayız hepimiz üniversite mezunu adamlarız, kültürlüyüz, zenginiz (kroyuz ama para bizde:)
tarz olarak şimdilik cover yapıyoruz grubu oturtmak için. daha çok 80 ler kıvmında şeyler çalıyoruz. ama bu başka şeyler çalmayacağız manasınada gelmiyor tabiki. vokalin deneyimli olması ve sesinin çok iyi olmaması olabilir veya deneyimsiz olur sesi guzel olmasıda olabilir. ikiside olabilir zaten bi kaç stüdyo çalışmasında anlaşılır neyin ne olduğu.
budur.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...