Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wapsitesi projesi

Angelfire

Öne çıkan mesajlar

evet elimde zaten onceden hazırladığım (yani uğrasılmış sonra rafa kaldırılmış bir proje) wap sitesi var. Giriş sayfası içinde isteklerinizi koyabildiğiniz bir site hazırlamıştım.
Şimdi bu projemi yeniden canlandırmak istiyorum. Yaklaşık bi hafta içinde çalışmalara tekrar başlayıp canlandıracağımda.
Sorun şudur ki zaten sitede olan istek bölümünün yanına wap sitesine ekleme yapmama yardım edicek kişler için bir sistem hazırlayabilecek biri varmı. Yoksada önemli değil ben hazırlarım.
Elimde gayet hoş poly melodiler oyunlar resimler fln var katogorilere bölüp yayınlamayı planlıyorum ( n gage için yok ve n gage e siteden nasıl oyun bırakılabilir tkeniğinide bilmiyorum ama buluruz bi yolunu heralde )
Öğrenmek istediğim şudur ki böyle bir şey yapsam sizler tarafından kullanılırmı yoksa kullanılmazmı
günümüz wap sitesi kıtlığı arasında işe yarar bir proje olarak göründü bana. Ne dersiniz tutarmı? Boşuna yatırmayalım host parasını.[signature][hline]Here I'll stand on the firing line
Here I'll walk through the field where I died
I will fight and let the voice ring true
I am the ghost.Standing next to you
Sosyal ağlarda paylaş

Benimde böle bi projem var hatta ismini cismini herşeyini düşündük planladık. Kendim yalnız yapamam uğraşamam diye bide ortak aliym dedim Kavel denen satışkanı aldm yanıma ;) ama sattı gitti ses çıkmadı bidaha şimdi soğudu rafa kalktı senin deyiminle.

Yok yani tutmaz kasma
* sinsidir *[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 07 Temmuz 2004 03:44 tarihinde demiş ki:
Benimde böle bi projem var hatta ismini cismini herşeyini düşündük planladık. Kendim yalnız yapamam uğraşamam diye bide ortak aliym dedim Kavel denen satışkanı aldm yanıma ;) ama sattı gitti ses çıkmadı bidaha şimdi soğudu rafa kalktı senin deyiminle.

Yok yani tutmaz kasma
* sinsidir *

eee abi kabahat sende yanına satışkan adam almışsın...Adamın ekip iyise tutar...[signature][hline]Kontrolsüz Güç, Güç Değildir...
Sosyal ağlarda paylaş

Olumsuz olmak istemem ama bana pek tutmaz gibi gelio. Wap işi pis iş o oyunların vs.nin copyrightı var cartı curtu var. Korsan bi site olur eğer onlara dikkat etmezsen. Dikkat edersen de zaten ilgi çekiciliğini yitirir..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Yok yani tutmaz kasma
* sinsidir *

said:
Unbreakable, 07 Temmuz 2004 08:17 tarihinde demiş ki:
said:

Yok yani tutmaz kasma
* sinsidir *

eee abi kabahat sende yanına satışkan adam almışsın...Adamın ekip iyise tutar...

Hadi Vodan beni uzun süredir tanıyor ve böyle bir şeyi söyleyebiliyor. Ama sen beni hiç tanımadığın halde nasıl böyle bir densizlik yapabiliyorsun onu pek anlamadım.

Herneyse. Konuşacaksanız kendi hakkınızda konuşun. Beni karıştırmayın.[signature][hline]ICQ#85889898
Doğru yolu bularak okuduğu mal üniversiteyi bırakan kişi. (Ben :P)
sharky, 08 January 2004 00:30 tarihinde demiş ki:
Sakin olalim. Sakin sakin cevap verelim. Zorla sakinlestirilmek icin parmak kaldirmayalim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
said:

Yok yani tutmaz kasma
* sinsidir *

Patlasın Vodan'cım canım benim. : )) Özür dile çabuk :P[signature][hline]ICQ#85889898
If you need a host, contact me.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...