Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dungeon siege Yardım ediniz

ZeuZ

Öne çıkan mesajlar

Yeni ba$ladım aradım da istedigimi tam bulamadım forumlarda da .. Nasıl bir karakter yaratmalı neler kasmalıyım .. Nasıl rahat ve eylenceli bir oyun oynayabiliirm help (: .. Cok $ey denedim de monotonla$ıyo nedense bana dei$ik ve saglam karakterler soyleye bile bile bile bile bilir misiniz ?[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

bir nature mage bir combat mage bir tane archer (sen olabilirsin) iki tanede savascı al (cuceyle su kralın adamı olabilir sonlarda olan adam) bu grupla en zorda cok rahat bitiyor ama monotonlaşmasına karşı bir çözüm yok evde ortam yarat diyecem oyuna ama oyunda atmosfer yok ne yapsan boş[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Archer warrior actım bi tane .. Archer 9 felan melee de 6'larda .. Yannız eleman bulamadım bi tane combat mage'im vardı oldu karambolde (: .. $imdilik pek fena diil yani melee takılmak gercekten cok cabuk bayıyo da archer fena diilmi$ yani (:[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

nature buyuleri yapan mage disinda neyle oynarsan oyna zorlanmadan bitirirsin . zaten git vur (otomatik vuruyor adam ) git vur vs diye giden bir oyun . nereye gittigininde onemi yok cogu zaman haritanin sonuna gitmeyi basardiginda dogru yere gelmis oluyorsun zaten (o kadar buyuk harita yapacagim diye kasarsan olacagi budur mecburen) . kisaca hayatimda oynadigim en kolpa oyunlardan birisidir .

ha sabahlara kadar landan multi kasmadik mi kastik ama oyunun tek zevkide o zaten single tis .
Sosyal ağlarda paylaş

mage dışında bişey açma, combat ağırlıklı bi mage bence en zevkli karakter.
şu oyunun skill sistemi değişik olsa aslında çok gral bi oyun olacak ama.. neyse.. 2 de düzeltirler umarım.

en sevdiğim item sistemidir bu arada oyundaki, hastasıyım itemlarının.[signature][hline]my god sits in the back of the limousine
Sosyal ağlarda paylaş

Ben heal olayina bitiyorum... Su ana kadar gordugum en guzel heal sistemi DS de var yani... Ac bodoz bir archer, zorluk derecesini de kokle... Sonra partiye 2 melee,2mage alllah bitir olayi.[signature][hline]horacegoesskiing, 08 December 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
yemişim mantığı. aksiyon varsa ben de varım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...