Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Garage Sale

Iggy

Öne çıkan mesajlar

Ankaradayım

Nikon D5000 18-55 DSLR KIT & Çanta - 4 GB Kart

1200 TL

Alana şimdiden hayırlı olsun, toplamda 200 den fazla fotoraf çekilmemiştir yani toplam 1-2 gün kullanıldı bir proje için. Zaten başka bir makinam olduğu için buna ihtiyacım yok. Şartlar yüzünden almak zorunda kalmıştım.

Fiyat olarak 1200 tl istiyorum. Alan iyice kontrol de edebilir daha temiz ikinci el olamaz sanırım.
Garantisi var daha sürüyor. Electroworldden almıştım.

Nikon D500 @ sanalmarketim

--------------------------

Taş gibi Bisiklet.
Schimanolu.

650 TL

Hakkaten hayran olarak aldım ama ne yazikki yeni eve çıkıyorum ve koyacak bir yerim yok. 900 tlye almıştım 650ye satıyorum.

Tıklayarak görebilirsiniz

--------------------------

Wacom Bamboo Pen Tablet

150 tl.

Temiz bir alet. Hediye geldi ama ihtiyacım yok fazla. Boş duruyor.

Burdan

---------------------------

Panasonic 1000 Watt Home Theatre 5+1

500 TL

Modeline bakamadım ama eve gidince yazıcam. 700 tl civarına almıştım, mayısta almıştım, çıkacağım evde sesi açmam imkansız. Çok üzülerek satıyorum, kullandıklarım arasında en iyisiydi ses konusunda. Ilk defa teknoloji magazalarında çalışan birini dinlediğime sevinmiştim :) 500e satıyorum.

Blackberry 9000

150 TL

Çok tatlı kullanılmadı ekranda çizik yok ama çok temiz bir alet değil. Kapağında çizikler vs var. Ama iş görür bi telefon.

----------------------------

Spor Aletleri - Bisiklet - Koşu Bandı - Çok amaçlı ağırlık

700 TL

Annemin bana bıraktıgı bu aletler bide arada kullandıgım istasyon var satılık. Gögüs - Sırt ve bacak çalışabiliyorsunuz.

Toplamda 1500e falan geliyo hepsi 700e bırakırım temiz. Nakliyat falan yapmam tabi isteyen gelsin alsın :)

Boss ME-25 Elektro Gitar Prosesörü.

300TL

Tertemiz, üzerine ayak basılmadı, toplamda tam olarak 9 kere kullanıldı :) 500e almıştım 2 ay önce, 300 tlye satıyorum.

Satılık PSP
200 TL

Ilk çıktıgında almıştım, kopya oyunlar oynanabiliyor. Kaç yıldır kullanmıyorum.

Daha 6-7 tane daha var eklenecek, onlarıda yarın ekliyim bu başlığa.
Sosyal ağlarda paylaş

blackberryi benim foto makinesiyle çekicem kaliteli çıksın tüm detaylar iyice gözüksün diye, aleti bulamadım henüz taşındığım evde herşey karışık durumda daha bugun nakliye yapıldıgı için.

kusura bakmayın bekletiyorum sizi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya arkadaş, 10 yıla yakın süreden sonra bana üyelik ekranını gösteriniz ya helal olsun =(
Nası açtırıcaz biz bu ban'ı şimdi? Duyuru yok bişi yok, başlığı yeni gördüm yani. Uçuruyoruz demişsiniz, tek tük kişide vardı zaten, ben de dahil oldum, bi öm ile silerdik veya mesajımın altına yazsanız silerdik, niye bu kadar ani karar?

Rot
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...