Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grim Fandango - Ses Problemi!!!

Chorap

Öne çıkan mesajlar

Bugün eskski cdledi karıştırırken Grim Fandango'ya rastladım. Birden canım çok oynamak istedi. Neyse yukledim oyunu, guzelce oynarken bırden ses gitti. Bu problemi sabahtan beri çözmeye çalışıyorum ama olmuo. Ses oyunu oynarken bazen gidio ya da takılıo ve bazen de oyun sesle birlikte takılıyo. Aynı sorun F1 ile menüyü açınca da oluo, ses birden gidio. Grimi en son eski bilgisayarımda oynamıştım, yenisini alalı daha çok olmadı. Ben yeni ses kartımdan olduğunu düşünüyorum (sound blaster audigy ls 24 bit advanced hd). Lutfen bi yardım edi burada cd kabına baktıkça içim eriyo!!!

teşekkurler.[signature][hline]War, war never changes!!!
Sosyal ağlarda paylaş

sürücüleri yeniden yüklemeyi dene[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

Sen diyince benimde içim eridi. Eski bilgisayarımda aynı sorundan dolayı o dev ahtapotun olduğu bölümden sonrasını oynayamamış bir insanım. Sesler bozuluyor ardından oyun gidiyordu. Sorunun ne olduğunu öğrenebilirsek gidip şu oyunu arayacam. Korkudan aramadım bile :) Off off. Arkadaşta bitirdik ama evimde bitiremedim Grim Fandango'yu. Biri yarım etsin arkadaşa bende arada otlanayım :)[signature][hline]Eeee. Önceki imzam zina yasasının geçmemesi ile birlikte anlamını kaybetti. Yenisini bulana kadar bişiler yazmak lazım buraya =P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chorap, 19 Eylül 2004 23:35 tarihinde demiş ki:
denedim ama olmadi. baska bi forumda okudum ama ne kadar doğru bilemem: adamın tekine de olmuş 3D soundu filen kapauın demişler. onu nerden yapabilirim biliomusunuz? ya da başka fikri olan?

Windows tan START tusuna bas ordan RUN kismina bas ve "dxdiag" yaz...Entera bastiktan sonra karsina bi ekran cikicak, yukardan SOUND kismina bas ve DIRECTX FEATURE olan yerde "Hardware Sound Acceleration Level" diye bir kisim var, eger o "Full Acceleration" da ise onu dibe cek sifirla yani "No Acceleration" yap ve exita bas, bu ses sorunu olna oyunlarda ise yarayabilir özellikle 3d sound sorunlari olan oyunlarda...

Baska oyun oynarken yine acarsin kapattigin gibi[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...