Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Su içirilen lemur

DeBuffAndHeal

Öne çıkan mesajlar

abi iyi, ok, naysü.
da
birinin bir topikte yaptığı bir espriyi(yahut neyse) ebesinin iç çorabına kadar götürmenin anlamı ne lan?
hey! lemurcular! prim mi yapıyorsunuz lan?
şu koala ve lemur olayını bi nothing else matters yaptınız lan. bi lost yaptınız. bi `ben caz ve bulüğüs dinliyorum ya hehe` yaptınız. che guevara tişörtü mü giyiyorsunuz adamım? hadi orijinal lamur ve kovolo(gittikçe vahşileşiyorum bak) maavvetine dahil olanları, o topikte bulunanları tenzih edelim. de hiç alakası olmayan adamın gelip "abi şimdi burda koala'ya lemur mu diyoruz? roger." yapıp burda lemur muhabbeti yapmasına...
KOOONO GAKIII!!! (1 koymadım değil mi? koymadım. sen eklersin. lemurcu.)

hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

TheRiverBelow said:

abi iyi, ok, naysü.
da
birinin bir topikte yaptığı bir espriyi(yahut neyse) ebesinin iç çorabına kadar götürmenin anlamı ne lan?
şu koala ve lemur olayını bi nothing else matters yaptınız lan. bi lost yaptınız. bi `ben caz ve bulüğüs dinliyorum ya hehe` yaptınız. che guevara tişörtü mü giyiyorsunuz adamım? hadi orijinal lamur ve kovolo(gittikçe vahşileşiyorum bak) maavvetine dahil olanları, o topikte bulunanları tenzih edelim. de hiç alakası olmayan adamın gelip "abi şimdi burda koala'ya lemur mu diyoruz? roger." yapıp burda lemur muhabbeti yapmasına...

hehe.

Ne diyorsun lan sen?

Öm at asudhasd
Sosyal ağlarda paylaş

TheRiverBelow said:

abi iyi, ok, naysü.
da

hehe.

Abi çoğunuz no-lifersınız, buradan başka arkadaşlarınız yok derecek kadar az. Her aktiviteyi buradan arkadaşlarınızla yapıyosunuz. yapmıyorum diyeniniz de tatava...........
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...