Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe - Malatyaspor

uncla

Öne çıkan mesajlar

said:
Ryan, 18 Eylül 2004 21:26 tarihinde demiş ki:
onubunu bilmemde fener böyle oynamaya devam ederse her maç ne manchaster ı kalır ne beşiktaşı ne galatasarayı..

göreceğiz yapılacak maçlarla,bide şunu söyliyim ingilterede fb'nin bundan çok daha iyi oynaması lazım çünkü rakip malatya değil manchester united olacak.[signature][hline]sert kal,taviz verme!
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel maç oldu hakikaten, Feneride uzun bir aradan sonra ilk kez güzel oynarken gördüm desem yanılmam sanırım.
Zaten Rıdvan'da dedi GS'nin Uefa şampiyonu olduğu sene ortasahasında böyle bir baklava vardı fener şimdi onu kuruyor filan diye.

Bu arada Luciano'nun serbestte ki dalışına Erman'ın getireceği yorumları düşününce koptum, arkadan Rıdvan demez mi, Bu maçta Şansal ve Erman ağbiye çok malzeme çıkacak diye eheheh tam kopardı.

Asıl Luciano adamı sakatlamış kafasını karpuz gibi tutuyor bağırma len diye oha dedim :p[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
özür dilerim anlamında adamı bi itip sonra formasından avuclayıp havaya kaldırdı kafası yukarıdaykende agzını avucladı itti hafiften

özür dilemek? :lol:[signature][hline]Grandmaster Hamburger
fizban, 16 Eylül 2004 22:56 tarihinde demiş ki:
beşiktaş zaten mahalle takımı. ama bunlar organize halı saha takımı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
orda ben 4. hakem in orta hakeme ne dedigini duymayı çok istedim ama olmadı tv başında :)

evde izliyoruz babamla baktım sarı kart cıkarıyo dedim al kı.ını sil o kartla lol daha dk 62 olmus unutuldu fair play fln :) ha bir arada tribünlerde federasyona ve ulusoya(ne alakaysa öyle duydum) sanırım küfür edildi

şimdi bunları fair play olucak artık küfüre son saha içi kavgaya son fln diyenler mi tetikledi amigolar gaz vermese oyle sesli bi şekilde kaç bin kişi 10 sn boyunca küfürlü tezahürat etmezdi

neyse Allahtan maçın kalitesi iyiydi güzel pozisyonlar oldu 2 takımda güzel oynadı[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

fair play den bahseden arkadaşlar önce kendi takımlarına baksınlar malatyada 3 tane eski Galatasaraylı var onların yaptığı hareketleri tekrar seyretsinler sonra gelsinler luciano yu tartışalım ayrıca yannış hatırlamıyosam Türkiye Gürcistan maçında kırmızı kart gören arkadaş Galatasaraylıydı :)
Sosyal ağlarda paylaş

icinden lutfen kirmizi kart, lutfen kirmizi kart die yalvardim ama olmadi, keske verseydi.
hem pozisyon icabi hem Fenerbahce nin gelecegi acisindan.
lucianoyu cidden begenen bir arkadas var mi?
hem defans hem top oyuna sokma bakimindan en begenmedigim selcuktan bile kotu oldugunu dusunuorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
BloodMaster, 19 Eylül 2004 00:02 tarihinde demiş ki:
fair play den bahseden arkadaşlar önce kendi takımlarına baksınlar malatyada 3 tane eski Galatasaraylı var onların yaptığı hareketleri tekrar seyretsinler sonra gelsinler luciano yu tartışalım ayrıca yannış hatırlamıyosam Türkiye Gürcistan maçında kırmızı kart gören arkadaş Galatasaraylıydı :)

al birini vur diğerine
diğeride patik
neyden bahsediyorsunuz ki siz sidik yarışı gibi ne bu boyle
emülatör bab heryerde[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

walla fener koydu cocugu
gayet ii oynadi
luciano nun o pozisyonda ise dikkat ettiyseniz adam yere duserken lucianonun kafaya tekme atiyo
belki kasten degil ama kim olsa sinirlenirdi ama tabi bu luci ye o hareketi yapma hakkini vermiyo bende sasirdim ole bi hareket beklemiyorudm
bu arada tam o pozisyondan sonra piere ile biri arasindaki tartismayi kameralar cekiyodu piere f... dier adamda s... diodu surekli birbirlerine
ikiside sari kart gordu tabe[signature][hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Patik, 19 Eylül 2004 00:33 tarihinde demiş ki:
E yuh. Adamın bugun 2 golde katkısı var. Ya sen bu adamı hıc ızlemedın ya da futboldan anlamıyorsun. Cok faydalı bır oyuncu.

patik benim yazimi bi daha okur musun?
defans olarak ve topu oyuna sokma olacak yorum yapmisim.
bu adam ne? forvet mi gollerde ya da gol pozisyonlarindaki katkisini dusuneyim?
ayrica bu aralar burada moda oldu milletin futbol bilgisininden felan bahsetmek..
sen ya da siz nesiniz ki elinizde "futboldan anlayan adam" diplomaniz mi var? bi insanin futboldan anlamasi icin gereken kriterler nelerdir? ayrica tekrar soluorum
benim yazdigim yaziya gore yorumunu yap.
ya okumadin ya da okumadan anlamiyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

said:
uncla, 18 Eylül 2004 21:28 tarihinde demiş ki:
göreceğiz yapılacak maçlarla,bide şunu söyliyim ingilterede fb'nin bundan çok daha iyi oynaması lazım çünkü rakip malatya değil manchester united olacak.

ali samiyendede bundan daha kötü oynasada olur , çünkü rakip galatasaray olacak[signature][hline] say my name sun shines through the rain , a whole life so lonely
Sosyal ağlarda paylaş

valla gsyle nolur bilmem görücez zamanı gelince ama manchester bilmiom yane umarım çok eğlenmez sizle :D[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Alexi_Septimus,23 Ağustos 2004 18:23 tarihinde Mavi'ye demiş ki:
Kuzucum, "My way or the highway..." diyeceksin.
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...