Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forgotten Realms (H) (PvP) - Burning Legion

Musallat

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar;
Guildimiz PvP üzerine, adı Forgotten Realms (Unutulmuş Diyarlar)

Pvp guildimizi kuralı 2 hafta oldu. Şuan guild içi arena grupları düzenlenmeye başlandı,sadece Türk oyuncular mevcut. 85lvl arkadaşların online sayısı 10u tutmadığından rated bgler için bekliyoruz, kadro tamamlandıktan sonra rated bglere tam gaz gireceğiz. Aramızda lvl kasan arkadaşlarda var pvp yapabilmek için hızla uğraşıyorlar. Bizim için PvP yapmayı isteyen, yapabilecek herkese yer var. Guild şuan lvl 3, sanırım yarın 4 olacak.

Guild şartlarına gelirsek;

İlk şart, en büyük önceliğimiz Oyuncunun "insan" olması.
2. Bilmiş tavırlı, küçümseyen, egoist arkadaşları ve küfürbazları istemiyoruz.
3. İteminizin önemi yok, item kasılır, bize önce sağlam dost lazım.
4. Artık lvl 80+ oyuncu alıyoruz

Yapılacak etkinlikler;

1-Arenalar
2-Rated Bg ler
3-Yarışmalar
4-Deşifre etmek istemediğim eğlenceli şeyler :)
Başvuru için /W atabileceğiniz arkadaşlar;

Musallat(akşam 7gibi oyunda oluyorum)
Morkhai (işte olmadığı zamanlar oyunda)

İyi oyunlar, iyi günler.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Burning legion da Türk oyuncu sayısı az oldugundan, ve olan oyuncularında çoğu guildde oldugundan artık yabancıda alıyoruz, türk yabancı karışık güzel bir ortam oldu(:P) Guildden bazı Türk arkadaşlar aşırı ego tatminleri ve çok bilmişlikleri yüzünden ayrıldılar, sorun yok, durmak yok yola devam:D PvP guildi kurmuş ama oyuncu bulmakta güçlük çeken GMler varsa gelsinler guildimize birleşelim zaten oyuncu kalmadı Burning de:D

Daha iyi ve keyifli pvp için Forgotten Realms:)-D
Sosyal ağlarda paylaş

Wayne said:

video da mountundan baska birsey goremiyorum.

Evet çekerken ne yazıkki tam zoom yapmayı unuttum, ama oda çok fayda etmezdi diye düşünüyorum çünki dışardan çektiğim için net olmuyor herşey. Ya zaten burada maksat yaptıgımız aktiviteyi göstermek; yoksa buraya 2v3,3v3 arena videosu koyardık bu farklı, daha güzel bi çekim yöntemi bulursam bidahakine(başklarını çekerken), onu uygularım.
Saygılar:)-D
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

abi yutupta was gived me cümlesini okudum,videoyu kapatmak zorunda kaldım :(

Kusura bakma ama bu ne saçma bi cümledir ya, nasıl bi ego tatminidir. Ben profesyonel ingilizce bilmek zorundamıyım? guildimdeki yabancılar bile çarpık ingilizceyi anlayabiliyorlar. Artistlik yapacağına doğrusu şöyle yazılır diyebilirdin. Yazıyı görünce kapatmış, Vay anasını ya!!! Değerli vaktine yazık olur Obama bey sen zaten izleme
Sosyal ağlarda paylaş

|Joker| said:

Dostum patiye videonu koymakla yanlış yaptın. Ülkenin bütün "en"leri burada. Beklediğin keyifli postları burada alamazsın. Krallar diyarındasın...

şimdi üstteki tombik yanakında yorumunu görünce ne demek istediğini anladım, gerçekten koymamam gerekirmiş(:D insanlarda ne yüksek benlik duygusu var arkadaş ya sadrazam sanki, müzik yüzünden izleyememiş, halbuki izleme eylemi kulakla yapılmaz>:D<

tombik yanaklı kardeşim;
Basarsın muteye canım kardeşim sevmediysen bizim müziği, açarsın alttan kendine ne müzik istiyorsan bu 1
2.si rob zombie gibi rock gruplarını, metal müzikleri seven insan çok özellikle pvplerde vs, ben rap de sevdiğim için sona birde rap koydum... ben videoyu etklinliği göstermek için koydum diyorum hala yemekteyiz programındaymışız gibi saçma yorumlar geliyo(td)
Sosyal ağlarda paylaş

nomsaR said:

niye alınıyosun ki, kimse kötü bişey söylememiş. yapıcı olarak algılayıp daha güzel şeyler paylaşabilirsin.

sen bence yorumların hiçbirini okumadın(:D hangisini yapıcı alıyım biri demişki was gived yazısını görünce videoyu izlemedim:D bu yapıcı bi yorummu sence? Diğeri demiş müziği duyunca videoyu izlemedim:D dünyada yüzlerce müzik türü ve farklı müzik türlerini seven insan var ne yapayım yani:D bunu yazması bile yanlış. beğenmiyorsan kaparsın müziği olur biter. Ama sanki Obamaymış gibi davranmaya gerek yok müziği beğenmedim kapadım videonu antini queen8-) Neyse ben zaten yaş 25 oldu hala akıllanmıyorum. Bizi türk milleti olarak daha çocukken "oğlum bak ıyy bu kaka" diye büyütüyolar, yada kıskançlık tohumları ekiyorlar. O yüzden bazı şeyleri paylaşmamak lazım ama unuttum... yıllardır mmoları oynarım Bir Allah kulu görmedim ki güzel bir söz söylesin...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...