Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kuşum Öldü

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

4 kuş dan farklı nedenlerden ayrıldım bu günü kadar . biride ölümdü . inan acını çok iyi anlıyorum . O acıyı kimse yaşamak istemez . evladın ölmüşçesine için yanar . Başın sağolsun . :([signature][hline]The Jedi do not believe in killing their prisoners
No one deserves execution , no matter their crimes
Grandmaster zgrw

[Bu imza zgrw tarafından 14 september 2004 01:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
gerçekten kuşlar çok güzel hayvanlar. kuş beyinli falan derler insanlar bazılarına ama bence öyle değil. kuşlar oldukça zeki ve cana yakın hayvanlar..[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet Açıldı!
*Kuşu öldüğü için üzgündür*
Zuu Zuu

Sosyal ağlarda paylaş

Acını çok iyi anlayabiliyorum; benim de 11 yıl beslediğim muhabbet kuşum öldüğünde cidden çok kötü hissetmiştim kendimi. O kadar süre boyunca beraber olunca sanki halen evdemiymiş de ciyak ciyak bağrınıcakmış gibi geliyor insana :([signature][hline]Now its back to the kind of fight I'm used to; me versus everybody.
Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbet kuşları iyi bakılırsa 13-14 yıla kadar yaşıyabiliyorlar. Öyle kesinlikle 2-3 sene falan değil ömürleri. Ama çok narin bir kuş türü olduğu için çok dikkat etmek lazım kendilerine.[signature][hline]Now its back to the kind of fight I'm used to; me versus everybody.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
orc_lord, 16 Eylül 2004 16:35 tarihinde demiş ki:
gerçekten kuşlar çok güzel hayvanlar. kuş beyinli falan derler insanlar bazılarına ama bence öyle değil. kuşlar oldukça zeki ve cana yakın hayvanlar..
sonuna kadar katılıyorum . 1 ufak kuşu binlerce insana yiğelerim .[signature][hline]The Jedi do not believe in killing their prisoners
No one deserves execution , no matter their crimes
Grandmaster zgrw

[Bu imza zgrw tarafından 14 september 2004 01:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yazık ya :( ba$ın saolsun arkada$ım benimde ilk aldıgım ku$ oldugunde cok moralım bozulmustu bu yuzden birdaha asla kus almadim ama bu aralar yeni bir tane alacam beslemeyi cok sewiorum we uzun bir süre yasior elimde[signature][hline]www.webalemi.tk
Bilgini mezara götürme PAYLAŞ
Icq = 951 855
MSN = [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

başın sağolsun valla ya benim de var evde bi tane ama o da allahlık gibi duruo :([signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Alexi_Septimus,23 Ağustos 2004 18:23 tarihinde Mavi'ye demiş ki:
Kuzucum, "My way or the highway..." diyeceksin.
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...