Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satilik Rift Account

SeLDoM

Öne çıkan mesajlar

Selamlar beta dan beri severek oynadığım Rift Accountumu satıyorum.
Karakter Bligwield PVE serverındadır.
Accoutta 1 adet lvl 50 Cleric bulunmaktadır. Bütün soul treeleri alınmıştır.(5 Adet)220 platinium parası vardır.
Charımda skilller düşüktür çünkü genelde PVP üzerine yoğunlaştım.
Server ın ilk Rank 6 sıdır.SS leri mevcuttur ilgilenenlere yollayabilirim :D Bütün rank 6 seti silah dahil mevcuttur vede halihazırda 150k favor birikmiş durumdadır.Yeni birşey gelirse rahatlıkla alınabilir.

Karakterim şu an Greenscale ve ROS u bitirmiş bir guilddedir ve bende devamlı radilere gidiyorum. Yani alındığında rahatça relic itemlar alınabilicek bir guillde.

Serverda çok saygı duyulan bir karakter 1 Adet World First üm vede 29 Adet Server first achivement var vede achievement scoreu da 3150 dir.
Bütün soullarla ilgili specleri ve macroları mevcuttur.

Alanı üzmiyecek ve çok eğlendiricek bir chardır.Baya bir seyin ilkine sahiptir bütün pvp itemları bunlara örnektir.Bir sürü achievement ı vardır.Banlasonda bir sürü Epic Lesser planar essence vede runecrafting kasmak için materyaller ve ayrıca da full t1 t2 vede 1 2 t3 parçası da bulunmaltadır. Tank seti dahil.Rahatlıklar t2 tanklayabilir healleyebilir dps yapabilir ve ayrıca 220 ye yakın focus ada sahip olabilmektedir.

Bu char icin 300 Tl istiyorum. Ödenmiş 2 ayıda mevcuttur. İlgilenenler pm atsın.
Saygılarla..
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Güncelleme ve Up

Acc su an icin bütün contentleri bitirmiş ve achevementlarını almıştırki çok iy ibir raid guilddedir rahat t3 icin token kasılabilinir. Su anda 43 token zaten charda mevcuttur. Ayrıca yeni gelecek Hammerknell icin water resist lesser epic essenceleri vede world quest ten elde edilen 2k token da mevcuttur. Bu tokenlarla water resistli planar engine vede hede alınabilinir.

Bunlar bir kac güncelleme fiyattada güncelle yaptım 250 TL ye indridim.

İlgilenenler mesaj atabilir. İyi günler..
Sosyal ağlarda paylaş

ben paticikten 2 3 acc aldım vede satım bir tane ultima acc u aldım vede sattım ve wow acc u aldım sattım.

genelde ankaradaysa arkadaş benim ofise davet ediyorum karakteri gösteriyorum ödeme olunca da beraber bütün detayları değiştiriyoruz.

eğer uzaktaysa bu ayrı bir güven onu karşıdaki kişiyle sağlayabilirsin

diye düşünüyorummm :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...