Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Seinfeld ilk bölüm 18 eylül 19:30'da cnbc-e'de

Jhengie

Öne çıkan mesajlar

Benim gibi hala tüm bölümleri izleyememiş arkadaşlar sanırım artık son şansımız, bu sefer kaçırmayın..

Bugün ilk bölümüyle başlayacak dizi her cumartesi-pazar 19:30'da, cts günü tekrarı da 00:30'da

iyi eğlenceler şimdiden..[signature][hline]I get the feeling when lesbians are looking at me, they're thinking: "That's why I'm not heterosexual".
George Costanza aka GLC(860,000) aka Art Vandelay
Sosyal ağlarda paylaş

jerry'nin doomgünü partisindeki iç sesi mükemmeeeeeldi
hatta bu dizide hatırladığım kadarıyla jerry kendi kendine sadece bu bölümde konuşuyo daha sora elaine'de kullanıyolar bu olayı ki kanımca hiç komik olmuyo
ama bu kızla muabbeti elaine'in susmasını istemesi falan ahahah yarıldım[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

gecen hafta basladı,ama history of seinfeld diyodu o bölüme,ayrıca benim bildigim kramer ile jerry nin tanısması falan vardı,jerry tasınırken kramer yardım falan etmek istiyodu,ben onu ilk bölüm sanardım,alla alla[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity...
Sosyal ağlarda paylaş

dis tamam da gecen hafta ki bölüm neydi ve cnbc-e bas bas bagırdı gecen hafta ki yayın için ilk bölüm diye,dedigim gibi history of seinfeld diyodu o yüzden ilk bölüm olarak saymıyorsan onu bilmem[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...