Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik klima topci

Pasta

Öne çıkan mesajlar

kara dokunmayı da sevmiyorum, üstünde yürümeyi de sevmiyorum, karda yuvarlanmayı da sevmiyorum..

karla ilgili sevdiğim tek şey üstünde kaymak sanırım. onun da alternatifi yok işte.

soğuk, kapalı hava, yağış..

cıks.. beni cehenneme götürdüklerinde alaska gibi bi yere yerleştirecekler büyük ihtimalle.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

kara dokunmayı da sevmiyorum, üstünde yürümeyi de sevmiyorum, karda yuvarlanmayı da sevmiyorum..

karla ilgili sevdiğim tek şey üstünde kaymak sanırım. onun da alternatifi yok işte.

soğuk, kapalı hava, yağış..

cıks.. beni cehenneme götürdüklerinde alaska gibi bi yere yerleştirecekler büyük ihtimalle.

oooha nasıl sevmezsin ya ? bildiğin aşırı dinci muamelesi bu dsfkj

Into the wild izle
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

yazi sevmeyip kisi sevenler bence gercek kis gormemis. iliman iklimde 5 dereceden soguk olmayan havada kisi seviyorum diye gelmeyin.

yihu!!
işte bu lan.
çocuktum, kar 1metrenin bayağı üzerinde. böle kimi yeri temizlemişler. kimi yerde platform tarzı bişiler atmışlar. onların üstünden yürüyorsun. platformun üstünden bi düştüm..

abi gömülüverdim karlara. her taraf kar bi de. çıkamıyorum da içinden. sonra babam çıkartmıştı beni.

o zaman da nefret ediyordum tabii kardan. deli gibi kapalı, deli gibi yağışlı olurdu.

ıyyghhh
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar tepkinizi gereksiz buluyorum
ben 10 ile -5 derece arası değişen karlı iklimden memnunum gayet.
Bazı yerlerde kış daha çetin ve zorlu geçiyor olabilir o arkadaşlara allah sabır versin.
Ama benim en sevdiğim mevsim kış çünkü kar yağıyor.
Kışın referansı da Türkiye-Marmara bölgesi. Kuzey kutup noktası değil.
Şimdi susun ve klima bulun bana.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...