Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ADSL Hakkında Fikirler

sheref

Öne çıkan mesajlar

Hazırda bulunan kablo bağlantım artık kesmemeye başladığı için adsl bağlantısına geçerek 2 ayrı makineme 2 ayrı bağlantı vermek istiyorum İstanbul Şişli bölgesinde yaşadığım da göz önüne alınırsa,
1- Hangi şirketten almalıyım bağlantıyı.
2- Yararları
3- Zararları
4- karşılaşabileceğim sorunlar ve modem ücretleri ??

yardımınız için şimdiden çok teşekkür ederim..[signature][hline]| Mail | Lominadze
[spo1=Herkeze Slogan Lazım]|The stupid sees difficulty in every opportunity;
the intelligent sees opportunity in every difficulty.|[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 3 gündür kullanıyorum tek bir kesinti ve problem dahi olmadı.İndireceğin sağlam bi kaynak bulduğun sürece gayet iyi download ediyosun.

Hangi şirket diye bi olay yok.Telekom anlaşmalı Aracı şirketler var,para almıyolar.Modem'i onlaran alma ama.Hatta bulabilirsen bi Zoom 5x falan alırsan 2. el olsun ama sıfırına çok bayılırsın 2 bilgisayara bağlantıyı paylaştırırsın.Ayrı para ödemene gerek yok.
Dl ve oyun için alacaksan 256k'dan aşşağı alma derim.

Yararı,fiyatı daha avantajlı 256k-512k ile gayet iyi dl ediyosun.
Zararı,henüz bi zararını göremedim aksine çok memnunum.teknik servis biraz salak oyüzden işlemlerini kendin halletmeni tavsiye ederim.

Modem tavsiyem eğer 2 bilgisayara paylaştıracaksan GEEK PRO-MAX UE4 eğer tek bilgisayar ise UE1 alırsın.Oradaki UE4'ün anlamı 4 tane çıkışı var ve bunları 4 bilgisayara paylaştırabiliyosun.
Modemin özellikleri,Ethernet - Router - Firewall - Splitter hediyeli vs..
Ayrıca ortalama fiyatı 70-75 $ UE4'ün.
Kesinlikle tavsiye ederim.[signature][hline]Korax, 27 Ağustos 2004 15:58 tarihinde Brook'a demiş ki:
Dünya ahiret bacım olsun..
Ayda görürsem affetmem.

[spo1=Paticik Halay ekibi]
_o_ _o_ _o_ _o_
..|.....|.....|.....|
./ ./ .../ .../
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..