Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kurtulamıyacağım, unutamamıyacağım bir hayal...

DiaBLeSSe

Öne çıkan mesajlar

O gece, koynundayken bedenim, ruhum gözlerinin derinliğinde kayboldu.
Şevkat dolu bakışların incelerken yüz hatlarımı, ben tek bir noktaya takılıp kaldım... Yüreğine... Dudakların şekillenirken içten bir gülücük ile, benimkiler öylecene tepkisiz sarkıyordu... Anlatmak istiyordum, kelimeler çıkmıyordu, içimde kopan fırtınayı dile getirmek isterken, tek yapabildiğim o noktaya bakmaktı, gözlerindeki içtenliğe... Bence sende anlatmak istiyordun, ama dile getiremiyordun birşeyleri...
O an haberin yoktu senin, ben eriyordum aslında, kalbimin atışları kulaklarımda yankılanırken delicesine, umursamaz tavırlarımın altında neler saklıordum oysaki...
Seni gördüğüm o günden beri varoğlan savaşıma yenisini kattım aslında ben...Savaşıyorum, hem senle hem kendimle.. Ben güçlüydüm bir zamanlar, gururluydum... Ama seninle umursamaz olmam gerektiğini öğrendim, soru sormamam, merak etmemem gerektiğinide...
Geceleri yatağımda savaşırken korkularımla, sıcak sarılışına hasret kaldığım anlarda, elimi uzatıp dokuna bilsem o ipek gibi tenine, ne kabus kalır, ne korku yüreğimde... Bir düş oldun benim için, artık sadece bir hayalsin... Kurtulamıyacağım, unutamamıyacağım bir hayal...

...19.01.2004...
...C.L. - Diablesse[signature][hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Sosyal ağlarda paylaş

ya ama hakkaten yedin bitirdin tükettin...

biz güneşe akınlar yapıyorduk
yıldızlardan taç yapıyorduk
evreni bir çocuğüun çemberinden geçiriyorduk
biz umudumuzu soframıza ekmek yapıyorduk ama

biz bunalrın bir hayalk olduğunu kabul etmiyorduk..[signature][hline]I can't get no sartisfaction!
*!you feel horny*
Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...
Sosyal ağlarda paylaş

Çok samimi ve içten bir yazı, gerçekten okurken tutkuyu, isteği ve çaresizliği hissediyor insan. Sen fena aşık olmuşsun allah sonunu hayır etsin :)
(*bişiyi değiştirdiim yok sadece yeni imzaam çıksın diye edit ediyorum, ayrıca özlemişim nezamandır bu foruma yazmıyordum, tanıdık tanımadık herkese selamlar*)

[Bu mesaj Monalith tarafından 27 January 2004 03:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 26 January 2004 23:14 tarihinde demiş ki:
sen de // varolan // seninle // gerektiğinide...
// dokunabilsem // Kurtulamayacağım // unutamamıyacağım

imla hatalarına kıl olurum da.

Saol Fizban uyarın için fakat benim hata yapmam doğal, elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorum yazarken...
Ama bunu yazarken yazım hatalarını düşünemiyecek kadar kaptırmıştım kendimi duygularıma.

Mersihepinize.[signature][hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Sosyal ağlarda paylaş

Hergün yürüdüğüm yollardan geçerken bugün, her zamankinden daha hüzünlüydüm...Bir şeyler kopmuşcasına içimden, ağrıyordu kalbim, süzülüyordu yaşlar gözlerimden... Yalnızım, birbaşıma kaldım... Yanımda olduklarını söyleyenler de yalancı ya zaten... Yürekten olmadıkça ne anlamı var yanındayım demenin? Sen daha buna kendin inanmıyorken, benim inmamı nasıl bekleyebilirsin?
Bu gece ayrılık var, belirsiz bir ayrılık... Ne yurdunu tanadığım, ne süresini bildiğim bir yolculuk... Bilinmezliye, belirsizliye doğru gitmek nedir biliryorsun dimi sende? Açıklamam gerekmiyor, biliyorum hissediyorsun sende bunu benden gizlediğin o yüreğinde... İçim acıyor, kelimelerle ifade edemiyorum aslında hisslerimi... Karalıyorum anlamsızca, anlatmaya çalışıyorum sana derdimi ... Boşver, herşey ortada işte, gidiyoruz, ben ve kurtulamadığım hüzünüm...

...CL - Diablesse...[signature][hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Sosyal ağlarda paylaş

Her iki yazıda da o duyguları birebir yaşatan bir yoğunluk ve anlatım etkisi var.Bu bence bir yetenek bu yüzden saygı duyuyorum çünkü çalışarak olabilecek birşey olduğunu sanmıyorum.Bunun yanında sanırım -de eki olayına biraz daha dikkat etmelisin,birde bir iki yazım hatası gördüm;haddim olmasada belirtmek isterim tanamam ve hüzünüm,biri keyboard hatası muhtemelen de diğeri hüznüm olamlı ama yanılıyor olabilirim aslında.[signature][hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...