Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şimdi aldım oyunu da downloadda...

fortinbras

Öne çıkan mesajlar

downloadı download accelerator plusla yapmak istiyorum da yapmıyor galba şimdi normal kaydetten mi akydetcem oyunu o zmn bilgi kapatmamam gerekcek bi 10 15 saat o yuzden... bunu download edebilen download manager ismi ve edinebileceğim site yazar mısınız?[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Rigel from Infinity
Patroclus from Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben downloadı dap(download accelerator) ile yaptım. gayet güzel oldu..

ikinci soru ile ilgili olarak, ellerinden yapan görmedim de, adamın teki yanımdayken "hööyt" diye kendini kastı, ıkındı ve vücudunun her yerinden dikenler çıktı. "karizma budur" dedim..[signature][hline]en ince yerim bileğim..
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız buyuk aptallık ettim oyun için aldım accountun parolayı unuttum napcaz şimdi bi yerden de ulaşamiyorum şu an...

tamam passwordu hallettim de download etmiyor dapla başlamıyor downloada yani bi sorun var anlayamadım normal explorer download seysiyle download ediyor onda da bisi olsa gider butun dosya napcam şimdi?[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Rigel from Infinity
Patroclus from Eclipse

[Bu mesaj fortinbras tarafından 14 Eylül 2004 16:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fortinbras, 14 Eylül 2004 16:41 tarihinde demiş ki:
yalnız buyuk aptallık ettim oyun için aldım accountun parolayı unuttum napcaz şimdi bi yerden de ulaşamiyorum şu an...

Password reset olması lazım, bi account kısmını araştır istersen.

said:
fortinbras, 14 Eylül 2004 16:20 tarihinde demiş ki:
bir de scrapper yapicam ben heralde pençeleri oluyor mu elinden fırlayan wolverine gibi yoksa devamlı elde gozuken pençeler mi olur ya da nedir?

Scrapper --> Claws dediğin senin. Pençeler wolverine gibi 3 tane ve saldırıya geçtiğin zaman çıkıyolar.

Aramıza hoşgeldin Fortinbras. Umarım şifreni bulursun. :)[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

ya biraz geç kaldık galba arkadaşın işi varmış yok mu başka biri bana bu oyunu verebilcek akşam 8-9 gibi de olabilir kadıkoy olur uskudar olur beşiktaş olur her yere gelirim yani hemen hemen... cd parasını flm yol parasını da karşılarım oyle bi durum olusursa...[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Rigel from Infinity
Patroclus from Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

tamam hallettik sanırım oyun işini arkadaş bana iletecek oyunu cdde heralde akşam 11 12 gibi girerim oyuna bakalım nasıl bişimiş olmadı ztn aynı zamanda bende download ediyorum en geç yrn oğlen 12 1 gibi girerim ztn...[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Rigel from Infinity
Patroclus from Eclipse

[Bu mesaj fortinbras tarafından 14 Eylül 2004 18:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sonunda girdim oyuna ama çok karışıl bi de hareket etme olay ıbi garip geldi mousea devamlı basıyorsun flm sağ tuşa kamerayı oynatmak için flm alışamadım neyse justice de mutation scrapper açtım bi tane adı Patro patroclus yapcaktım da biri almış onceden Patro yaptım ben de... bi mesaj atarsınız artık o başlangıç yerinde memurun yanındayım...[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Rigel from Infinity
Patroclus from Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

tamam sirplaya hallettim sorunu açtım hatta ilk karakteri claw regeneration scrapper yaptım justice de ismi de Patro... bana bi ulasırsa birisi oyunda sevinirim saat 1 çeyreğe kadar flm oyunda takılırım şimsi sonra çıkarım bi daha artık akşam 9 dan sonra girerim anca...
bu arada mum_chamberin verdiği cdlerden cohdata1.exe bozuk çıktı yani bnm verdim cd bozukmus oyunu 855 mb yi indirdim yani ama 2. cddeki patchler işe yaradı direk oyuna girdim o sayede yani artık ben de oyuna başlıcak olanlara iletebilirim oyunu bu civarlardaysalar...[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Rigel from Infinity
Patroclus from Eclipse

[Bu mesaj fortinbras tarafından 15 Eylül 2004 12:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca menu'de options var.

oradan controls a gel. mouse look olarak left shift tuşunu ata.
böylece left shifte bir kere basınca mouse look moduna geçersin. mouse sağ klik ya da yine left shifte basınca mouse looktan çıkar. ben bu şekilde alıştım, daha rahat oluyor.[signature][hline]en ince yerim bileğim..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...