Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

http://s5.yousendit.com/

Angelfire

Öne çıkan mesajlar

http://s5.yousendit.com/
büyük dosyaları arkadaşına göndermeyi ve bunu mail yoluyla yapmak isteyenler için
sistem şöyle çalışıyor
upload ettiğiniz dosyayı cache olarak alıyor
vede yazdığınız maile o cache dosyasının linkini veriyor
böylece kişi o linkten dosyayı çekebiliyor
1 gb sınırınız var güle güle kullanın
özellikle g mail ile babalar gibi[signature][hline]I am lost in the black chamber.There's no way to turn back. I'm possessed by the old creature who has planned all to take my soul. Too late for me, in my hands, in my head. He is in me, my soul is lost in his black chamber... NOW I'm gone...
Sosyal ağlarda paylaş

1 gb dosya gönderimi kimsenin umrunda değilimiş topic açtığıma pişman oldum boşuna kirlilik[signature][hline]I am lost in the black chamber.There's no way to turn back. I'm possessed by the old creature who has planned all to take my soul. Too late for me, in my hands, in my head. He is in me, my soul is lost in his black chamber... NOW I'm gone...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlaCk_DmC, 14 Eylül 2004 22:38 tarihinde demiş ki:
yok be 3 gün falan sürer eger 128 cable ise ve 15kb ortalama ile çekerse.

Güzel bi olaymış bu arada.

3 gun falan surmez 128 de 15 ile cekersin 15 ile upload etmezsin 256 var bende 64 upload var lafta ki 10kb bile ul yapamiyorum 7 civari max 256 olsa birinde ki kablo olmali adslde degil adslde dahada dusuk upload[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Disappear, 16 Eylül 2004 00:38 tarihinde demiş ki:

3 gun falan surmez 128 de 15 ile cekersin 15 ile upload etmezsin 256 var bende 64 upload var lafta ki 10kb bile ul yapamiyorum 7 civari max 256 olsa birinde ki kablo olmali adslde degil adslde dahada dusuk upload

Ben downlaod diye anladım. Uploadda tabiki bulur 1 haftayı 128kb'da ozellıkle.

downloadda 3 gunde biter ama kalmaz bile[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...