Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[NWN] NwN Orj. cd istemeyen?

Elandoriel

Öne çıkan mesajlar

git orjinal al 15 milyon. (www.weblebi.com)[signature][hline]Guitarist Dark Elf Commander
------------
Blackice, 19 Ağustos 2004 03:57'da demiş ki:
OHA PUHUAHEAHAH osurugumdan annem uyanmış Hehahaehah osurdum kapı açıldı direk noluyo olm diyo bi de bılı zort diye çıktı EHeah

[Bu mesaj shapshal tarafından 06 Eylül 2004 20:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

mixi bilmiyorum etmiyorum tanımıyorum ama bildiim kadarıyla oyun tüm exp ları istiyor. Bu da korsan olarak hesaplarsak
normal nwn - 7 milyon
sou - 3 milyon
hou - 3 milyon (ki expansionların tek cd olduundan şüpheliyim)

bu da eder 13 milyon. bence bu kadar masraf yapıcağına (ve ben single sevmem multiciyim diyosan) 3 milyon daha ekle orjinal nwn al. tamam expansion özellikleri olmicak ama internette istediğin gibi oynayabiliceksin.[signature][hline]Guitarist Dark Elf Commander
------------
OHA PUHUAHEAHAH osurugumdan annem uyanmış Hehahaehah osurdum kapı açıldı direk noluyo olm diyo bi de bılı zort diye çıktı EHeah
Sosyal ağlarda paylaş

bende sadece nwn var expansionsız ve gayet güzel de oynayabiliyorum tamam çok fazla server seçeneğim yok kabul ama o kadar kopya aldıktan sonra bir-iki serverda oynamaktan iyidir. seçeneğim çok da az değil.[signature][hline]Guitarist Dark Elf Commander
------------
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...