Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Resident Evil 2 (R.E. Apocalypse)

StRencher

Öne çıkan mesajlar

10 temmuzda sinemalarda diyorsun bunu yazdığın tarih 16 temmuz ben burda bir anlam karmaşası görüyorum :)

edit:sonra görüyorum ve özür diliyorum :D[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Müslüm Gürses: Yumurtaya can veren Allah'ım yeşil biberi nasıl yarattın ?

[Bu mesaj theKingpin tarafından 16 Temmuz 2004 03:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
sonra da kafasına mermi yemişti. zaten film boyunca üç kez ısırılmıştı. oha dedirtecek kadar ısırık alan bu şahsiyet filmin "kıçınıza tekmeyi basıcaz" tavrındaki tek karakteriydi. Zombi hali iğrençti. Ben çok fazla konuştum. susuyim biraz da parmaklarım dinlensin.[signature][hline]Size vaad ettiğim tek şey gerçek. Fazlası değil.
Sosyal ağlarda paylaş

:) Olsun olsun. İnsanların şevkini kırmamak lazım.
Film hakkındaki sahneleri anlatmadan önce
Spoiler
olarak belirtirsek izlemeyenler üzülmemiş olur.

Ne demişler; Bu gün bana yarın sana

Gümbür gümbür geliyo vallahi. İlk'i türkiye de o kadar popülerite sağlayamamıştı ama (Ki bunda filmin isminin türkçe çevirisinin [Ölümcül Deney] büyük payı var] R.E. Apocalypse tozu dumanı birbirine katacak gibi gözüküyor. Tahminen, ilk filmi seyreden ya da oyunlardan en az birini oynayan insanlar da bu filmi iple çekiyordur (umarım). Ben şimdiden "Acaba üçüncü film nasıl olucak" diye düşünmeye başladım :D[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel
Sosyal ağlarda paylaş

kingpin ben sana angel 5. sezonda neler oldugunu anlatiim istersen, kimler ölüyor, kimler kaliyor, neler oluyor falan... amerika'da butun sezon aylar once bitti izleseydin be hocam...[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
42
""The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...